Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 6:11 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 6:11 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 19, 2005 2:07 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
DTM540, DTM Standard i na upartego DTM Open.

_________________
Too Fast Team
X-ray Team PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 19, 2005 5:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 5:26 pm
Posty: 811
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński - Gołysz
super hpier naa roooowwwwnnniirttki asfalcik :)

Jak masz pisać takie głupoty to lepiej ugryź się w palce. Piotrek

_________________
"Przypomniałem sobie, czym jest R/C..."
14 października 2009.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 19, 2005 6:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 9:02 am
Posty: 624
Lokalizacja: Płock,
Model chodź prawie całkowty z plastiku, jest dość dobrą konstrukcją, pełne regulowane zawieszenie, amortyzatory olejowe chodź za specjalne nie są. Ogólnie model dobry. Sam tym jeżdzę. Znakomicie nadaje się własnie do DTM-540 z silnikiem SATURN 20T.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 19, 2005 7:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 10, 2004 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Mam ten model jedyne co w nim wymieniłem to 1 pasek a pozatym to bardzo dobry model, do którego jest bardzo dobry dostęp do części jak Arek polecam Saturna 20T który ma bardzo dobre osiągi i mało prądu bierze w porównaniu z 18T Nosrama :D

_________________
Samochody:
Ofna Ultra Lx Comp II (odbudowa)
Hpi Sprint 2
Hpi Micro Rs 4 (Sprzedam)
"Asso RC18T" (Sprzedam)
Heli:
Trex 500 ESP
Trex 450 SE v2
Samoloty:
Rwd 5 by skazoo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 19, 2005 7:52 pm 
Offline

Dołączył(a): N gru 05, 2004 4:36 pm
Posty: 244
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
z ciekawości!! jakie ma obr/min

_________________
GS Storm CL-1 PRO
Traxxas Slash 4x4 Mike Jenkins Edition
nosram cobra 10,5T/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 8:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 02, 2004 11:03 pm
Posty: 396
Lokalizacja: Sosnowiec
kucus napisał(a):
hpi sprint 2 to jest dobry model???

Sprint to bardzo przyjemny model. Dobrze radzi sobie na torze i jest mało awaryjny. Części są dość tanie i dostępne. Jest do niego sporo części opcjonalnych. Miałem ten model i szczerze polecam. Jedyny problem to często padające tylnie paski napędowe, jeżeli jeżdzi się po niezbyt czystym asfalcie (piach i drobne kamienie), ale wystarczy zrobić prostą osłonę z kawałka np. lexanu i problem znika. :D

_________________
Pozdrawiam :-)
Slash 2 WD
X-Ray T1FK05, M18
1/16 Slash/Revo

Jammin CRT.5 electric


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 8:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 9:02 am
Posty: 624
Lokalizacja: Płock,
Witam, macie moze na sprzedaż tylny pasek napędowy nr katalogowy 87007 do sprinta2. Rzczywiście szybko pada tylny pasek na brudnym asfalcie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 22, 2005 7:41 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 02, 2004 11:03 pm
Posty: 396
Lokalizacja: Sosnowiec
Arkadiusz Flejszer napisał(a):
Witam, macie moze na sprzedaż tylny pasek napędowy nr katalogowy 87007 do sprinta2. Rzczywiście szybko pada tylny pasek na brudnym asfalcie.

Jak nie ma na HPI to napisz do ROJNY. Znajomy ostatnio zamawiał w ten sposób i był zadowolony.
Co do syfu dostającego się na pasek to wpada on głównie przez otwór w płycie podłogowej pod silnikiem. Trzeba zrobić prostą osłonkę z lexanu lub innego elastycznego kawałka plastiku. Z jednej strony mocujesz ją do płyty podłogowej za silnikiem, są tam fabrycznie zrobione dwa otwory, więc nie ma problemu z przykręceniem, a drugi koniec wywijasz w łuk i opierasz o tył silnika. Nie wciskaj jej pod silnik bo pozbawisz go chłodzenia. Osłonka od strony silnika musi być szersza tak żeby zasłonić całą szerokość otworu. Patent jest prosty , ale jak narazie skuteczny :D

_________________
Pozdrawiam :-)
Slash 2 WD
X-Ray T1FK05, M18
1/16 Slash/Revo

Jammin CRT.5 electric


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 22, 2005 7:56 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 9:02 am
Posty: 624
Lokalizacja: Płock,
Wielki dzięki za pomoc, trzeba będzie coś pokombinować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 6:11 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL