Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 6:10 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 6:10 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
 Tytuł: Docieranie...
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 8:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 25, 2005 11:27 am
Posty: 172
Lokalizacja: Barcin
Kupiłem nowy silnik i mam problem: Silnik 11x2 ma 160W i 40,000obrotów, miał być do tl'ki. Gdzy go wsadziłem tl'ka jeżdziła skandalicznie gożej jak na standardowym. I oto pytanie czy to przez to że silnik nie był dotarty, czy po dotarciu silnik będzie miał wiekszom moc? Czy ten silnik to jakiś dezel bo obroty ma dobre, jak tl'ka jest w powietrzu to opony pęcznieją od obrotów. chodzi mi oto że silnik długo wchodzi na swoje obroty!

_________________
gg 2776465
Moje modele http://xthost.info/kaczek15/
MT już nie mam, ale nikko jeszcze jeździ!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 8:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
popracuj nad przełożeniem, musisz odpowiednie przełożenie dobrac do silnika. Zalkecane przełożenie do silnika powienieneś znaleźć w instrukcji od tego silnika albo na jego stronie internetowej.
Pozatym docieranie nie zwiększa jako tako osiągów ale zwiększa głównie żywotność takiego silnika.

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 8:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 25, 2005 11:27 am
Posty: 172
Lokalizacja: Barcin
ale silnik naw jak jest wyciągniety z samochodu to długo wchodzi na obroty

_________________
gg 2776465
Moje modele http://xthost.info/kaczek15/
MT już nie mam, ale nikko jeszcze jeździ!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 8:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
to dziwne, przewody, pakiet, regiel - to wszystko nie idac żeby miało jakieś "zaburzenia" funkcjonowania (przegrzewanie itp) ?

Nie wiem moze i to jest wina nie dotarcia...

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 8:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 25, 2005 11:27 am
Posty: 172
Lokalizacja: Barcin
To żeś nie pocieszył!

_________________
gg 2776465
Moje modele http://xthost.info/kaczek15/
MT już nie mam, ale nikko jeszcze jeździ!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 8:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
to teraz cie jeszcze bardziej pociesze
Ja aż tak dobrze to się nie znnam :)

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 9:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 14, 2004 3:07 pm
Posty: 802
Lokalizacja: <<<Dzięgielów>>>
A ja myślę że cię sprzedawca w konia zrobił (allegro) :shock:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 1:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 25, 2005 11:27 am
Posty: 172
Lokalizacja: Barcin
ale silnik jest dobrze nawinięty, jeszcze nie dotarty, zwoje są w pożątku i wszystko jest ok, a jego parametry wycztałem sam ze strony producenta

_________________
gg 2776465
Moje modele http://xthost.info/kaczek15/
MT już nie mam, ale nikko jeszcze jeździ!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 9:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 25, 2005 11:27 am
Posty: 172
Lokalizacja: Barcin
Okazało sie ze akku mam padnięty. Bo na akku Vinc20 poprostu rakieta. i teraz chce sprzedać ten silnik, jak ktoś chce to niech wali.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 6:10 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL