Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 9:05 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 9:05 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 5:22 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 09, 2005 2:58 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Sosnowiec
czy autkie z radio controlsa a moge wystartowac w klasie top stock a jek nie to w jakiej ??"?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 5:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 3:24 pm
Posty: 242
Lokalizacja: Lublin
Nie może. I nie wiem czy masz nim jakieś szanse w którejkolwiek z klas.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 6:19 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 01, 2005 3:03 pm
Posty: 375
Lokalizacja: Ruda Śl
Szczerze mówiąc to nie możesz startować w TOP STOCK ani w żadnej innej klasie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 7:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
ew. DTM 540 wedlug przepisow cyba mozna ale raczej nie masz szans:)

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 12:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 9:10 am
Posty: 196
Lokalizacja: Gdynia
dokładnie jak mówi franek- mozesz nim startować w dtm, ale tam są modele typu asso tc4 czy np. tamiya trf415m.
To raczej tym subaru wiele byś nie osiągnął.

_________________
Twin Detonator
Ferrari Enzo carson ce-4
Subaru bycmo(w garażu jako częsci zapasowe )
http://www.rcpics.net/media.php?searchs ... h&limit=10


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 3:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 14, 2005 6:20 pm
Posty: 110
Lokalizacja: Kraków :)
wiesz jest to dosc slaby modelik aby nim w jakich kolwiek zawodach startowac. Zajalbys jakies miejsce jakby inne modele sie zepsuly. Nawet po wymienieniu silnika Ci sie za bardzo nie uda bo cos moze pasc. Ja tez nie mam najlepszego modeliku i sie z tym pogodzilem i sie nigdzie nie pcham hehe.

_________________
Modele:
--HPI MT2 RTR ( ma byc przed swietami )
--Traxxas Rustler ( 2005 )
--Nikko MT Clod ( 2004 )
__________
gg- 6288840


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 6:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 9:10 am
Posty: 196
Lokalizacja: Gdynia
a ty pio jakim jeździsz modelem?

_________________
Twin Detonator
Ferrari Enzo carson ce-4
Subaru bycmo(w garażu jako częsci zapasowe )
http://www.rcpics.net/media.php?searchs ... h&limit=10


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 9:05 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL