Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:26 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:26 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
8 moze byc za zimna, w swoim picco mialem mc coy 9 i ani nie drgnal gdy bylo 15 stopni..a co dopiero gdy beda minusowe temperatury?

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
wiec juz niewiem brac a3 czy 8? prosze o szybka odp

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
w lst mialem przez cala zime swiece OS a3 i idealnie chodził

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
ale ja mam duzy silnik .21

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
Monster-Truck napisał(a):
wiec juz niewiem brac a3 czy 8? prosze o szybka odp


wez A8 bo to jest taka srednia swieca wiec na ta pogode bedzie ok.

PS. Tak czy siak zawsze trzeba miec komplet swiec w zapasie :wink: ( conajmniej 1 8) )

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Ostatnio edytowano So lis 12, 2005 9:51 pm przez Mariusz Nowakowski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
Monster-Truck napisał(a):
ale ja mam duzy silnik .21

heh..w lst mialem jeszcze wiekszy, .26 i chodzilo bardzo dobrze

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
przeciesz to nie ma znaczenia czy do silnika .15 wsadzisz A3 czy do .26...?

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
a producent zaleca ta swieco do .12-.15

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 9:49 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 08, 2005 12:10 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Szczecinek
no to co ze producent zaleca ?? przeciez jezeli on ma duzo wiekszy silnik i mu dziala no to tez sprobuj

_________________
gg 2365413
mlol31@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 10:01 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
ok, sprobuje

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 12:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
A zadaliście sobie pytanie dlaczego producent nie zaleca świec A3 do silników większych niż .18 (chodzi mi o temperatury pokojowe bo zapewne do takich test OS podchodził jak i większość producentów innych), a to dlatego że większe silniki potrzebują większej zawartości nitro czyli szybciej się grzeją co w połączeniu z najcieplejszą świecą OS A3 nie współgra <przegrzewa się szybciej silnik przez co odkręcamy więcej paliwa i więcej nam pali> - oczywiście to się odnosi do temperaturych powyżej pokojowych ale na zime A3 jak wielu poprzedników wsadzało i grało :)
Druga sprawa to taka że te OS-y to świece z krótkim gwintem i przy silniku który został projektowany pod długie gwinty świec spadnie nam trochy mocy i obrotów silnika ze względu na mniejszą kompresję :)
To narazie tyle....

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:26 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL