Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:11 am

Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:11 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: So paź 29, 2005 10:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 29, 2005 8:58 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Olsztyński T-MAXX maniak! ;)
Hej

Kupie do mojego monsterka Pakiet 7,2 V pojemnosci powyzej 2000 MAh oraz jakąs szybsza łądowarke niz 150 MAh bo takową mam , ale szukam szybszej :) POZDROWKI jest ktos z Olsztyna moze?:) bo bym pokurzył moim monsterkiem lub po asfalatach polatał ;)

Pozdrawiam i czekam na propozycje 8) :lol:

_________________
Free:Style:Olsztyn
Hardcore Custom UE SuperMaxx UE SuperMaxx BigBlock Chassis, GH exhaust Pro-Line wheels,all UE Custom prats, MX 3 Radio system i wiele wiecej! Za duzo modów zeby opisać ;) UE SuperMaxx to kult i ja go wyznaję :) GG: 4899057


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 11:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
Mam coś dla ciebie:
Pakiet sanYo 2400ni-cd cena 80zł na maila moge dać foto oraz fotke wykresu z ladowarki :)

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 11:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 29, 2005 8:58 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Olsztyński T-MAXX maniak! ;)
duzo rzy był ładowany? :) oby dobrze trzymał bo moj monster pozera aku dosc szybko bo ma 2 silniki klasy 380 na obu osiach :) No mozesz podesłac fotke albo na gg napisac: 4899057

_________________
Free:Style:Olsztyn
Hardcore Custom UE SuperMaxx UE SuperMaxx BigBlock Chassis, GH exhaust Pro-Line wheels,all UE Custom prats, MX 3 Radio system i wiele wiecej! Za duzo modów zeby opisać ;) UE SuperMaxx to kult i ja go wyznaję :) GG: 4899057


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 11:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Ja moge ci zaproponowac ladowareczke w bardzo dobrym stanie ... Moze ladowac 6 Amperami.. Po zatym stan jak fabryka...nieliczne ryski
pozdrawiam
GEX


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 12:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 29, 2005 8:58 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Olsztyński T-MAXX maniak! ;)
Za ile?:) niestety nie oge wiecej przeznaczyc niz około 150 zł na pakiet i ładowarkę razem :) ładowarka nie muzi być AZ tak szybka wystarczy koo 400 mili wzwyz :)

_________________
Free:Style:Olsztyn
Hardcore Custom UE SuperMaxx UE SuperMaxx BigBlock Chassis, GH exhaust Pro-Line wheels,all UE Custom prats, MX 3 Radio system i wiele wiecej! Za duzo modów zeby opisać ;) UE SuperMaxx to kult i ja go wyznaję :) GG: 4899057


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 4:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
sorry zapomnialem dodac linka ... Noi oto on : http://rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=11389


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 5:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=11429


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 5:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
Mam na sprzedaż ładowarkę protech
-Pakiet 1900 ładowała w 40min
-ładuje pakiety od 600 d0 2400
-przerobiona przez zasilacz komputerowy z 12v na 230v
I mam pakiet protech 1900 ni-cd
Cena do ustalenia
Moje gg-6499141 albo na pw :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 04, 2005 12:55 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 4:35 pm
Posty: 45
.


Ostatnio edytowano N sty 19, 2014 10:13 pm przez Daniel Słomski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 04, 2005 2:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
GP 3300 - uzywany (Pulsarem połykał 3400-3500) - stan super za 90zł

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:11 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL