Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:45 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:45 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor
 Tytuł: Mysle nad MT 2
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 7:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Czesc. Wiem ze byly podobne tematy ale nikt jeszcze nie pytal o to co ja chce.... mam zamiar kupic sobie MT 2 tego RTR i chce sie zapytac jak to jest z awariami w tym aucie? czytalem posty Wojtka i widzialem ze mial problemy ale to chyba on cos zawinil tak z tego co pisal wyszlo. Czy jest duzo rzeczy ktore psuja sie w tym aucie? nie mowie o zlamaniach bot o wiadomo ale jakies zebatki tam te przelopzenia, silnik itp takie drozsze i trudniejsze rzeczy do naprawienia... odpowiedzcie tak szczerze i prosze o odpowiedzi osoby ktore posiadaja MT 2 chyba ze ktos mniej wiecej wie.. ale nie osoby ktore gdzies czytaly na innych forach np rcfan:D a czy uwazacie to za dobry wybor? nie chce savage poniewaz jest drozszy ina skala i MT. ja wole ST ale spalinowke :D

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 7:57 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 08, 2005 12:10 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Szczecinek
z częsciami nie ma problemu sa w polsce http://www.hpi.pl/sklep/index.php/cPath/1_2_7
masz tam wszystkie częsci ktore sa ci potrzebne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 8:27 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
wiesz nie o to mi chodzilo... nie chodzilo mi cyz sa w Polsce czesci tylko czy duzo czesci sie psuje i czy sa z nimi problemy.. nie chodzi mi o czesci powiedzmy zlamana zwrotnica ( przeze mnie ) czy rozwalony silnik ale dzieki mojej zasludze... chodzi mi o rzeczy nie zalezne ode mnie.. prosze o osoby ktore maja mt 2 :)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 8:44 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Piotrek-krk napisał(a):
wiesz nie o to mi chodzilo... nie chodzilo mi cyz sa w Polsce czesci tylko czy duzo czesci sie psuje i czy sa z nimi problemy.. nie chodzi mi o czesci powiedzmy zlamana zwrotnica ( przeze mnie ) czy rozwalony silnik ale dzieki mojej zasludze... chodzi mi o rzeczy nie zalezne ode mnie.. prosze o osoby ktore maja mt 2 :)


kup termometr i kontroluj temp, bo silnik jest wrażliwy

...chociaż jak zagrzeje się za duzo to i tak gasnie bo paliwo paruje w gaźniku

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Ostatnio edytowano Pn paź 24, 2005 9:47 am przez Tomasz Ostrowski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 9:46 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Hej Piotrek. Widzę, że po wczorajszej naszej rozmowie zdecydowałeś się na mt2, ale czy twoja decyzja jest ostateczna, czy jeszcze się wahasz??? Kiedy zamierzasz go kupić??

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 10:09 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 08, 2005 12:10 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Szczecinek
nic nie psuje sie samo wszystko zalezy od ciebie i jezeli ci o to chodzi to nie pytaj sie nas tylko zadaj sobie to pytanie :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 2:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Luki tak zdecydowalem sie na mt2./.. kupowac bede jak zarobie cos na allegro juz zbieram... Maciek jak moge sobie zadac pytanie czy cos sie w nim psuje jak go nie znam.. chodzi mi o osobyz doswwiadczeniem i znajace rzeczy ktore sie psuja! kupie termometr i wszystkkie potrzebne rzeczy ale chodzi mi jakie ma wady mt2 rtr... powiedzmy psujace sie zebatki, cos tam co sie moze rozwalic no oto mi chodzi mnie orzumiecie mnie?

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 3:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Jeśli chcesz pytać się doświadczonych o mt2 to pytaj się Wojtka89, on ma taki model i teraz go nawet sprzedaje.

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 3:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 25, 2004 2:23 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Warszawa
Slabsze elementy to zebatki dyfra- glownie tylnego. Poza tym mnostwo srubek lubi sie odkrecac. A co do wytrzymalosci to nie tak latwo polamac takie elementy, jak zwrotnice, bo sa z elastycznego plastiku i uginaja sie zamiast lamac (na ogol :wink: )

_________________
|,.-*'`'*-.,_,.-*|
|HPI nitro mt2 |
|,.-*'`'*-.,_,.-*'
|


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 5:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
dzieki pogadam jak cos z Wojtkiem.. naprawde jest z tym uginaniem? no to super :) dzieki Wam wszystkim za odpowiedzi!

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 6:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
to jest tak... ze mi sie psuły zebatki moja wina 0 to nie wada autka. Ale wad kilka ma np: dyfer u mnie ledwo zipie (tylny) i srubki które sie odkrecaja wszedzie - ostatnio odpadł mi hamulec - cos niesamowitego - tego bym sie nigdy nie spodziewał. ogolnie to sie psuja takie małe szczegóły - baajery takie ze z popsutym da sie jeździc. Od razu paliwo lej do neigo 20% ja smigam na 16 ale na nim lubi sobie sie zagotowac. kontroluj czy nie odkreacaja ci sie amory i wahacze - często powod podskakujących kół. kup duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzyyyy zapas srubek :P - przydadza ci sie i zawsze na wypady nos z 10 szt. w kieszeni, raz nie wziąłem to mi odpadł hamulec i koniec jazdy był bo jak bestie wyhamowac potem :P Nie wiem czy to tylko u mnie ale z amorów lubi sobie od czasu do czasu po kilkunastu skokach wycieknąc olej.

To chyba tyle - ostrzegłem cie od wszystkiego co chyba moze cie spotkac. ;) miłej zabawy - nie zapomnij o srubkach (10 szt. zawsze w kieszeni :P:lol:)

EDIT: w jakims sklepi kup od razu świec os max A3 - na seryjnej model czasem ciężko odpala i czasami gaśnie - na os max wszystko dizała jak trzeba.

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 6:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Ok dizkei Wojtek mysle ze niektore problemy np wyciekajkacy olej to mogla byc wina ze byl uzywany.. wiesz nigdy nie iwaodmo co ktos z nim zorbicl.. dzieki za to co pisales a reszte na gg hen ;)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 6:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
Hmmm, jeżeli MT2 to tylko i wyłącznie SS. Obydwa przerobiłem i powiem jedno - różnica jest kolosalna i warta swojej ceny.

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 7:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
ale ss-ka kosztuje juz sporo wiecej. Pozatym jak na pierwszy model mt2 RTR jest lepsze ;]

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 7:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
oj ja nie chce ss... znaczy chcialbym sie podjac takiemu wyzwaniu ale nie cenie sie az tak dorbze ze bym zlozyl spalinowe.. jest tam 2 razy wiecejczesci niz w elektryku itp... ale dzieki.. poza tym jest duzo drozszy i nie ma apy itp a przy rtr juz tyle mam do kupienia.. dziekowa :)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:45 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL