ok zmienie ogłoszenie. chciałbym kupic model nachętniej tl-01b (samo podwozie) badz tl-01 badz mad fightera tylko podwozie z buda 0% elektroniki. Kwota ktora przeznaczyc bym chcial to 150żł (wiem mało ale finanse takie są) proszę o kontakt (inne modele buggy innych firm tez chetnie ) moze byc to nawet podrobka smartechu. kontakt: gg:1646597 e-mial:
rilendo@wp.pl
(sorka za wczesniejsze duze litery)
_________________
http://www.rcpics.net/member/sialek
gg:1646597
Tl-01 - po tuningu na tl-01b
CC-01 - firmowe
Carson Stormracer - wydanie smartecha
Carson Attack - benzynka ... to jest moc

)
MARZENIE : TOR NA PODLASIU !!