Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:18 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
 Tytuł: czy warto...
PostNapisane: So wrz 24, 2005 6:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 6:47 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Brzesko
witam (mój 1wszy post )
mam pytanie, czy warto kupić ten model ??
nie potrzeba mi ultrawybajerowanej maszyny tamyia, gduż mam 14 lat :wink:

http://www.zabawki-modele.pl/catalog/pr ... d443812ac9

ma on nizką cene, więc bez problemu będę mógł go kupić za kieszonkowe :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So wrz 24, 2005 6:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Rdk napisał(a):
czy warto kupić ten model ??

Niestety, nie jest to model. Jest to raczej zwykla zabawka zdalnie sterowana. Sprobuj odlozyc troche wiecej kasy i moze kup sobie Smartecha za 400-500zl, albo moze jakas uzywke. Bedziesz bardziej zadowolony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 25, 2005 7:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 9:40 pm
Posty: 60
Lokalizacja: Myszków
witam ja tak ja wyżej kolega proponuje odłożyć lub usmiechnąc sie do mamy taty albo do dziadzi i poszukać coś na allegro lub na tej stronce tylko w dziale sprzedam a pozatym moze ci tu pomóc dużo osób w wyborze auta rc

_________________
RC MYSZKÓW -TRAXXAS--T-MAXX
TAMIYA-FOCUS WRC 03 XBG
http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_gaspar
www.rcpics.net/member/gaspar
GG---3802943----
e-mail--dawid.gaspar@neostrada.pl
http://s8.metaldamage.pl/c.php?uid=131935


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2005 5:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
kup sobie tl-01.czasami sa na allegro ponizej 300rtr

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2005 7:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 12:38 am
Posty: 407
Lokalizacja: łódź
130 km/h
jeszcze nie widziałem żeby podawano prędkości max "W SKALI",
ale sie nie dziwie, bo jak kogoś zachęcić do zakupu samochodu RC
mówiąc mu że przesuwa sie z predkością max 5,42 km/h.
Tylko jak tym driftować? - spacerowo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2005 7:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 6:47 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Brzesko
przemyślałem sprawę i chyba kupię buggy za 350-400pln
a co myślicie o tym buggy :?

http://www.zabawki-modele.pl/catalog/pr ... a8599bcb57

a i mam jeszcze pytanie:
czy buggy morzna zrobić wheele ??
czy na podwozie od buggy morzna nałorzyć budę od monstera ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2005 7:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 17, 2005 1:50 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Bydgoszcz
jak na poczatek wystarczy :P
Cytuj:
czy buggy morzna zrobić wheele ??

zalezy jaki ma silnik tym raczej niezrobisz chociaz moge sie mylic
Cytuj:
czy na podwozie od buggy morzna nałorzyć budę od monstera ??

tak mozna i musze powiedziec ze jedwabiscie to wyglada ale bude czeba odpowiednio najpierw dopasowac :P

_________________
GG-1661145
Savage25


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 27, 2005 1:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 6:47 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Brzesko
ten model za 340 pln jest bez aparatury i serwa, czy te zestaw będzie odpowiedni ??

http://allegro.pl/show_item.php?item=65760056


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 27, 2005 1:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
do terenówki to raczej jakaś zabudowana elektronika by się przydała

musisz doliczyć jeszcze pakiet 7.2V i ładowarke do niego

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL