Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 4:25 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 4:25 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: N wrz 25, 2005 9:08 am 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 13, 2005 4:42 pm
Posty: 59
Lokalizacja: warszawa
Witam

prośba wielka o pomoc :) przerwałem antene w moim odbiorniku Futaba

model R203HF, i nadodatek zgubiłem oderwany koniec ! teraz muszę wymienić całą antenę :(

i pytanko jakiego kabelka powinienem użyć (jakieś parametry)

i prośba do użytkowników tego modelu odbiornika aby zmierzyli u siebie długość antenki i mi ją podali :)


pozdrawiam
Marti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 25, 2005 10:33 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2004 3:17 pm
Posty: 731
Lokalizacja: Szczecin
Ja Ci doradzam rozpruć jakąś myszkę przewodową, żeby było skąd ten kabel wziąć. Myszka w przewodzie między wtyczką, a tym czym prowadzimy po ekranie monitora ma gruby przewód, jak go rozprujesz to jest ileśtam cienkich- ja tak zrobiłem i wszystko mi działa, weź jeden z tych cienkich.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2005 4:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
nie namawiaj chlopaka do rozpruwania biednych malych myszek :wink:
najlepiej isc poprostu do OBI tam sprzedaja kable na merty i wybrac jaki cienki srednicy okolo 1.5mm tak bedzie lepiej dla myszki i twojego keiszonkowego

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 26, 2005 5:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2004 3:17 pm
Posty: 731
Lokalizacja: Szczecin
Igorze ja napisałem tak dlatego, że średnica się zgadza a i długość mozna dobrać odpowiednią. Satra myszka zawsze się gdzieś znajdzie za darmo ;).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 4:25 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL