Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:04 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:04 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
 Tytuł: Jako rajdówka?
PostNapisane: Pn wrz 19, 2005 12:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 06, 2005 5:38 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Radom
mam pytanko czy tym modelem http://www.mikrozabawki.pl/4x4car.html będę mógł jeździć nie tylko po asfalcie ale także np. po szutrze i czy pasują do niego karoserie np. TAMIYI?

_________________
Radomski Klub RC
GG: 6133586
---------------------------
Futaba 3PM Fasst
E-Revo (MMM 2200+6S LiPO)
TL-01 :: RC18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2005 12:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Bylo juz o tym aucie troche. Wpisz w wyszukiwarce smartech, to ci znajdzie pare tematow.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2005 3:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 7:33 pm
Posty: 386
Lokalizacja: Sosnowiec
to jest wierna kompia tamiya TL-01 wiec karoserie powinny pasowac , sam kupilem jakis czas temu ten model , mam go do dzis tyle ze na tym podwoziu jest to co mam w podpisie , po asflacie daje czadu jednak na szutrze jeszcze nie jezxzilem nim bo nie mam opon do tego no i brakuje mi oslony walu i silnika przed piachem i blotem , sprezyny ktore byly standartowo w tym modelu rozciagnolem co dalo mi twardsze zawieszenie i zwikszylem skok amorkow wykrecajac pacholek , z tylu mam teraz kolo 16-17mm a z przodu kolo13-15mm w modelu gotowym do jazdy , jeszcze go nie warzylem ale zaraz to zrobie

_________________
Custom Made TLT-1 Jeep Wrangler


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2005 3:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 06, 2005 5:38 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Radom
a czy moge nim startować w klasie rally?

_________________
Radomski Klub RC
GG: 6133586
---------------------------
Futaba 3PM Fasst
E-Revo (MMM 2200+6S LiPO)
TL-01 :: RC18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2005 3:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Powiem ci tak:
Tl-ką możeś śmigac rally, startowac w owych zawodach też, ale:

- jeżeli nie lubisz czyścić modelu w sposób taki że zdrapujesz spod akumulatora zaschnięte błoto przerz 30 min to pozbieraj lepiej na tb :wink: (znaczy że w tl-ce to p ostrżejszych jazdach znajdziesz wszystko po czym jeździłeś).

- za dobrych wyników w zawodach nie będziesz miał, wyważenie jest troszke kiepowe ale pozatym ma duża wagę i dosyć duże opory a przedewszystkim mało pżełożeń.

- przygotuj się na troszke kasy wsadzonej w tuning modelu, ktora się zwróci w małym procecie.

- moim zdaniem to jest dobre w tl-ce że servis przynajmijej jest prawie darmowy.

- aaa i musisz zrobić troszke osłon bo jak "świerzym" wylecisz na szyter to silnik pochartasz a jak masz duże umiejętności to go nawet wyrwiesz, i jak masz cenny pakiet to możesz podziurawic termokurczkę, przez dziurki woda wleci i zwarcie, albo i nawet celki dajel pokaleczyć kamyczkiami.

To moja opinia co do startów tl-ką w zawodach rally/jeździe po szutrze, sam ma tl-kę offroad i śmigałem nia po skoszonej, mokrej trawie więc wiem cos o zdrapywaniu błota spod mocowania akkusa (w moim przypadku to była trawa) a akkus mimo iż nie jeździłem p szutrze to wyglada troszke atastrofalnie - wszystko przez kiepowe jego mocowanie :]

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2005 4:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 06, 2005 5:38 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Radom
A wie ktoś gdzie można kupić do niego opony typowe do rally?

_________________
Radomski Klub RC
GG: 6133586
---------------------------
Futaba 3PM Fasst
E-Revo (MMM 2200+6S LiPO)
TL-01 :: RC18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 21, 2005 3:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 21, 2004 7:18 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Piątek
www.rojna.pl

Każde opony będą do niego pasowały. 8)

_________________
HPI MT2


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 21, 2005 3:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 7:33 pm
Posty: 386
Lokalizacja: Sosnowiec
www.zabawki-modele.pl

_________________
Custom Made TLT-1 Jeep Wrangler


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:04 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL