Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:14 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:14 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
 Tytuł: Conrad REX-X
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 12:34 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 11:50 pm
Posty: 79
Lokalizacja: Dębica / UK
Czy warto kupić tego MT, nówkę za 950 zł ?? Poczytałem o nim na forum i wydaje mi się, że to całkiem niezły MT. W zawodach można nim startować ? Jak się prezentuje na tle REVO lub Savaga 3.5 ? CZy może lepiej go przerobić na buggy i takim startować ?? :)

PS. Dajcie znać ktoś z Rzeszowa, Tarnowa lub Dębicy kto pomógł by w regulacji (moja pierwsza spalinka) i z kim można było by pojeżdźić jak go kupię (bo samemu nudno) :)

_________________
Savage 3.5
BYRON Race 25%
GG: 5441225


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 7:10 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
DeeMax napisał(a):
Czy warto kupić tego MT, nówkę za 950 zł ?? Poczytałem o nim na forum i wydaje mi się, że to całkiem niezły MT. W zawodach można nim startować ? Jak się prezentuje na tle REVO lub Savaga 3.5 ? CZy może lepiej go przerobić na buggy i takim startować ?? :)

PS. Dajcie znać ktoś z Rzeszowa, Tarnowa lub Dębicy kto pomógł by w regulacji (moja pierwsza spalinka) i z kim można było by pojeżdźić jak go kupię (bo samemu nudno) :)


hmm co do REXa to fajny MT, ale szkoda ze ma tylko jeden bieg o ile dobrze pamietam, jakby mial 2 bylo by lux, a z Tych miast jest kilka osob na forum.

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 4:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 11:50 pm
Posty: 79
Lokalizacja: Dębica / UK
Bugi: ale skrzynie chyba można dokupić od mammotha co? na Ebayu jest tego trochę.

_________________
Savage 3.5
BYRON Race 25%
GG: 5441225


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 6:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
DeeMax napisał(a):
Bugi: ale skrzynie chyba można dokupić od mammotha co? na Ebayu jest tego trochę.


niby i można, a nie lepiej kupic gotowego XTM Mammotha ?? troche dolozysz a bedzie juz gotowy model....

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 8:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 11:50 pm
Posty: 79
Lokalizacja: Dębica / UK
niby racja :) ale wszędzie mammoth jest z aparaturą i jego cena to 389.99 $ plus wysyłka pewnie jakieś 50 $ jak nie więcej. A to już trochę dużo wychodzi :( a raczej taki model to tylko nowy. Rexa mam za 950 - 900 zł (do dogadania) w domu.

Mammoth z tego co się doczytałem jest w skali 1:6.

_________________
Savage 3.5
BYRON Race 25%
GG: 5441225


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2005 7:13 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
DeeMax napisał(a):

Mammoth z tego co się doczytałem jest w skali 1:6.


co do skali to wszytko jest kwestja ja ja producent okresli....

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2005 7:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 11:50 pm
Posty: 79
Lokalizacja: Dębica / UK
ok. Rexa już nie ma. Teraz pytanie co lepsze Savage 4.6 SS czy Mammoth ??
Oba w takiej samej cenie 360 $. a może lepiej w Polsce kupićSava 3.5 ??

_________________
Savage 3.5
BYRON Race 25%
GG: 5441225


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2005 7:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
hehe sav 4,6ss za 360$ hehe dobre... sam sav na th 413$ + apa 100$ +jakies porzadne serwa 50$ to nie wiem czy bedzie 360

pozdro

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2005 7:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 11:50 pm
Posty: 79
Lokalizacja: Dębica / UK
HE HE kolego Modele RC :) Sav 413 $ - 50$ upustu na TH bo kupujesz ponad 400 $ i wychodzi 363 $ :D dobra zaniżyłem cenę o 3$. Piszę o samym modelu a nie o serwach, aparaturze, paliwie i innych dodatkach. Wysyłkę ze stanów mam za darmo bo mam tam rodzinę. Grunt to kalkulacja :)

_________________
Savage 3.5
BYRON Race 25%
GG: 5441225


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2005 7:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
no chyba ze tak a skad moglem wiedziec ze masz przesylke i korzystasz z upustu?? a pozatym i tak clo moga dowalic jak masz pecha

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2005 11:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 11:50 pm
Posty: 79
Lokalizacja: Dębica / UK
z upustu to chyba każdy korzysta. cła raczej nie ma bo już przysyłali zabawki RC (typu NIKKO) i jeszc ze nikt nigdy się nie przypieprzył, chociaiż paczki przechodziły kontrolę celną.

_________________
Savage 3.5
BYRON Race 25%
GG: 5441225


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 17, 2005 10:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
DeeMax napisał(a):
ok. Rexa już nie ma. Teraz pytanie co lepsze Savage 4.6 SS czy Mammoth ??
Oba w takiej samej cenie 360 $. a może lepiej w Polsce kupićSava 3.5 ??


Jrezdzielm Savagem i Mammothem, i wygrywa Mammoth, ale minus Mammotha to brak czesci w Polsce.....jakbym mil brac ktorys z tych modeli bez wachanie brałbym XTMa

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 17, 2005 2:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 11:50 pm
Posty: 79
Lokalizacja: Dębica / UK
Dzięki Bugi. już wiem co kupię sobie pod choinkę :)

_________________
Savage 3.5
BYRON Race 25%
GG: 5441225


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 17, 2005 3:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
DeeMax napisał(a):
Dzięki Bugi. już wiem co kupię sobie pod choinkę :)


Pogadaj z Tym chłopaczkiem na GG 7280484 doradzilem mu kiedys Mammotha i był bardzo zadowolony :)

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 17, 2005 9:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 11:50 pm
Posty: 79
Lokalizacja: Dębica / UK
Wielkie dzięki Bugi. Jak tylko dorwę gościa na GG to go porządnie wymagluję :D

_________________
Savage 3.5
BYRON Race 25%
GG: 5441225


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:14 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL