Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 8:53 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 8:53 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 9:47 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 3:05 am
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
zastanawiam sie ktora aparature wybrac...
czy Futabe 3PM
czy Airtronics MX-3 (lub MX-3 z synteza)


ma ona sluzyc do kierowania Revo lub jakimś Savagem.
czym sie roznia???
ktora jest lepsza??


prosze o dokladna odpowiedz! :)



z poważaniem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 10:06 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 3:05 am
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
tyle ze ja sie nie znam na aparaturach. dopiero zaczynam :) dlatego wlasnie napisalem ten temat. zeby mi to ktos moze wyjasnil. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 10:32 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 3:05 am
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
to czy moglby mi ktos doradzic?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 10:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
doradze ci abys wybral...opcje szukaj

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 2:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 8:15 am
Posty: 409
Lokalizacja: Rzeszów
Ja mam futabe i jestem z niej zadowolony.

_________________
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 2:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 3:05 am
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
wiem ze bardzo dobra aparatura FM bez syntezy jest Futaba 3PM

a jaka jest bardzo dobra aczkolwiek nie najlepsza aparatura z syneza??
Airtronics MX-3S jest bardzo dobra ale dosyc stara... czy ktos moglby mi powiedziec jaka bedzie bardzo dobra z synteza ale NIE najlepsza?? cos w stylu MX-3S. amoze w ogole sie oplaca kupic MX-3S??


PROSZE O RADE!!!


i czy warta uwagi jest ew. aparatura Hitec Aggressor SRX??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 2:53 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 8:06 pm
Posty: 374
Lokalizacja: zd-wola
ja też miałem taki dylemat jak ty i wybrałem sobie MX3 z syntezą, Ważne nie musisz kupować kwarców dodatkowych.
Ale kupiłem inną bo miałem okazje również z syntezą

_________________
TEAM XtrEEm Savage + już jest RB TM728 :) +JR XS3 FM
VANGUARD 4WD EP
gg: 3831823 pytać jestem jako ukryty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 3:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 3:05 am
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
jaką?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 4:46 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 8:06 pm
Posty: 374
Lokalizacja: zd-wola
om3n napisał(a):
jaką?

JR XS3

_________________
TEAM XtrEEm Savage + już jest RB TM728 :) +JR XS3 FM
VANGUARD 4WD EP
gg: 3831823 pytać jestem jako ukryty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 4:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 3:05 am
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
n!ce :)

ale mi chyba taka nie potrzebna na razie...
wystarczy mi MX-3s


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 6:09 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 8:06 pm
Posty: 374
Lokalizacja: zd-wola
om3n napisał(a):
n!ce :)

ale mi chyba taka nie potrzebna na razie...
wystarczy mi MX-3s

Ja bym ci proponował kupić lepszą bo jak potem nie będziesz musiał zmieniać, ale jak chcesz to szukaj z syntezą bardzo przydatne jak śmigasz z kilkoma, nie musisz inwestować w kwarce

_________________
TEAM XtrEEm Savage + już jest RB TM728 :) +JR XS3 FM
VANGUARD 4WD EP
gg: 3831823 pytać jestem jako ukryty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 6:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 3:05 am
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
ale MX-3S jest z synteza

a ja i tak dopiero zaczynam. to bedzie moje pierwsze autko..
jak bede chcial pojezdzic z innymi to synteze mam a lepszego i tak na razie chyba nie potrzebuje. nie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 6:57 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 8:06 pm
Posty: 374
Lokalizacja: zd-wola
om3n napisał(a):
ale MX-3S jest z synteza

a ja i tak dopiero zaczynam. to bedzie moje pierwsze autko..
jak bede chcial pojezdzic z innymi to synteze mam a lepszego i tak na razie chyba nie potrzebuje. nie?

Ta mx3s jest również dobra i podejżewam że nie zmienisz :)

_________________
TEAM XtrEEm Savage + już jest RB TM728 :) +JR XS3 FM
VANGUARD 4WD EP
gg: 3831823 pytać jestem jako ukryty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 8:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 3:05 am
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
raczej nie :)
ale zawszo warto wiedziec co jeszcze jest dobre


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 8:53 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL