Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:01 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:01 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 3:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
Słyszałem już od wielu że na eBay jest taniej. Ale ja nie moge znaleść żdanej katygori zdalnie sterowane albo cos podobnego. Pomocy jak wy znajdujece tam coś ?? Dzięki z góry


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 3:31 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:09 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdynia
http://modellbau.listings.ebay.de/RC-Mo ... ngItemList
To jest niemiecki odnosnik.Jak chcesz znalezc cos konkretnego to wpisz w okienku obok 'Finden'.
Amerykanski odnosnik
http://toys.search.ebay.com/rc_Radio-Co ... sacatZ2562
Polski odnosnik
http://www.ebay.pl/home
Na polskim jeszcze nic nie znalazlem,tylko jakies zabawki,wpisuje w okienku np. r/c radio control,savage itp :wink:

_________________
<b> Savage Your life </b>

:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 3:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sie 11, 2005 11:46 am
Posty: 14
Lokalizacja: Białystok
pamietaj ze kupując za granicą oni doliczaja sobie koszty transportu np 60zł a ich to kosztuje 20zł :wink:

juz lepiej kupic w polsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 5:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
Dzięki nic ciekawego nie znalazłem ale naprawde jest troche fajnych rzeczy tylko najgorsze ze trudno przeliczyc ceny i kazda z osobna ale jest duzo wyboru w konkurencyjnych cenach. A co do tego że doliczają więcej za koszty transportu to już gdzieś pisało i to nawet głośno o tym bylo na forum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 7:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Pomyśl o systemie ratalnym - http://hpi.pl/index.php?lang=pl&more=76&kat=1&kat_aktywna=1
Różnice przy zakupach za granicą są coraz mniej motywujące. Poza tym kupując używany model tak naprawdę nie wiesz co dostaniesz.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 7:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
ale w hpi model savage 25 kosztuje okolo 2000zl a z usa 1450 nowy no wiec jak ?? nie jest motywujace?? dla mnie jest

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 7:50 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:09 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdynia
u Pana rojny 1799,99. to jest motywujace :twisted:

_________________
<b> Savage Your life </b>

:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
puma_!? napisał(a):
u Pana rojny 1799,99. to jest motywujace :twisted:

:lol: :idea:

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
to nadal jest 350zl roznicy to ja wole poczekac 3tyg i miec 350zl na czesci

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:12 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:09 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdynia
jak Ci doloza clo,vat'y sraty itp to bedziesz 350 do tylu :D najlepiej pogadaj z ziggyym :wink:
P.S. Nigdy nie umialem poprawnie napisac jego ksywy :evil:

_________________
<b> Savage Your life </b>

:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Obecnie cena Euro dość istotnie spadla.
Długoterminowe prognozy wskazują na dalsze spadki.
W tej sytuacji jak nic w naszym kochanym „stabilnym” kraju się nie zmieni mam nadzieję ze miło Was zaskoczymy.
W przyszłym tygodniu planujemy rachunek sumienia i mam nadzieję ze ceny spadną.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:22 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:09 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdynia
Festiwal Modelarstwa napisał(a):
W przyszłym tygodniu planujemy rachunek sumienia i mam nadzieję ze ceny spadną.
No to ladnie nagrzeszyliscie :wink:
No oby oby prognozy sie sprawdzily,bo naprawde,drozyzna jest u nas,a szkoda,bo wielu jest chetnych na obcowanie z rc,ale ceny(jak i mnie,choc sie staram z tym pogodzic)powalaja na kolana.

_________________
<b> Savage Your life </b>

:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
puma_!? napisał(a):
No to ladnie nagrzeszyliscie :wink:

Jak wszystko tak i ta ocena zależy od punktu patrzenia.
Wierz mi, że nie chciałbyś się z nami zamienić. :lol:

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Ostatnio edytowano Śr sie 17, 2005 8:38 pm przez HPI Polska, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
jak zamawiasz u ziggyyego to nie ma cla ani vat ani nic wiec jak ceny drastycznie nie spadna to mi pozostaje kupno tylko u niego

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Trudno.
Mam nadzieję, że jakoś przeżyjemy. :lol: :lol: :lol:

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:01 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL