Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:27 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:27 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
 Tytuł: Kupie Servo !!
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 8:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 4:04 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Tuszyn
kupie servo mocne około 10 kg.
najlepijej futaba s9206 lub Hitec Hs645mg używane lub nowe ...
Prosze o jakieś propozycije a i servo ma być w 100% działające !!
Pozdrawiam:)

_________________
MIEJSCE INTELEKTUALNYCH UNIESIEŃ - SIŁOWNIA

Teraz : LIGHTNING Pro R (i silnik LRP28R) z Futabą 3PK :D
Było : X'ray T1 Evo 2 , TL-01 i HPi Savage 25 ,Serpente impulse carbo

Tel. kom 695-606-272
GG: 5752021


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 9:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Zerknij tutaj - www.rcbziom.pl

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 10:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 4:04 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Tuszyn
wiem widziałem , ale chcialem używane .
bo teraz to brak kasy u mnie :(

_________________
MIEJSCE INTELEKTUALNYCH UNIESIEŃ - SIŁOWNIA

Teraz : LIGHTNING Pro R (i silnik LRP28R) z Futabą 3PK :D
Było : X'ray T1 Evo 2 , TL-01 i HPi Savage 25 ,Serpente impulse carbo

Tel. kom 695-606-272
GG: 5752021


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 10:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 19, 2005 3:49 pm
Posty: 47
Znaczy ile byś chciał dać za używkę stan super jak nowe? 645MG m.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 1:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 4:04 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Tuszyn
Prosze zamknać temat .
NIEAKTUALNE :)

_________________
MIEJSCE INTELEKTUALNYCH UNIESIEŃ - SIŁOWNIA

Teraz : LIGHTNING Pro R (i silnik LRP28R) z Futabą 3PK :D
Było : X'ray T1 Evo 2 , TL-01 i HPi Savage 25 ,Serpente impulse carbo

Tel. kom 695-606-272
GG: 5752021


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:27 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL