Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:20 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:20 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
 Tytuł: OPONY!!!
PostNapisane: Cz cze 30, 2005 6:58 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Witam!
Czy sa jakies zastrzezenia w top stocku dotyczace opon,wkladek,felg lub gotowych kupowanych kol??
prosze rownierz o szybka odpowiedz ze wzgledu ze jestem w warszawie tylko kilka dni i chce kupuic pare rzeczy :)))

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 30, 2005 2:32 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 19, 2004 6:02 pm
Posty: 346
Lokalizacja: Mielec
Nie ma zadnych zastrzezen, jakie kupisz na takich mozesz jechac:D:D:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 30, 2005 2:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
Zgodnie z pkt. 4 przepisów TopStock:

Dopuszczone są tylko opony gumowe z wypełnieniem piankowym lub pneumatyki.
Niedopuszczone są opony z pianki i mikrogumy oraz opony z kolcami.

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 30, 2005 7:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
a mistrzostwa slaska to chyba beda jeszcze na polu no nie ?? chyba to jest pazdziernik.

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 30, 2005 8:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 27, 2005 8:09 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
a ja jest w TS zo nakretkami poszezajacymi czy jakos tak to sie nazywa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 01, 2005 10:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
Zgodnie z zasadą co nie jest zabronione jest dozwolone. Poczytaj pzepisy http://www.rcauto.pl/modules.php?name=C ... page&pid=8 jest tam napisane w ostatnim punkcie jakie są dozwolone części tuningowe.

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:20 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL