Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:42 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:42 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Pn gru 24, 2012 5:17 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Mam problem, na który nie potrafie zupełnie nic poradzić. Sądzę, że po prostu będzie trzeba zmienić nadajnik.

Rzecz polega na tym, że kiedy zmieniłem serwo ze starego wysłużonego Mltiplexa na nowego Savoxa, to nie włącza się odbiornik gdy jest włożona do niego wtyczka od Savoxa. Gdy zrobie to bez włozonej wtyczki w odbiornik i dopiero po włączeniu podłączę serwo, działa wszystko normalnie. Więc teraz pytanie, czy odbiornik dostaje kota, bo serwo chce dużo prądu ( mam założony kondensator Spektrum do odbiorników ) czy po prostu regulator nie daje tyle prądu ile trzeba ( mam Ezruna 60A - z manuala wynika, ze daje 6V i 1,5A ) W czym problem? Mam już nagraną Sanwę MX-3 FG, czy ona spełni swoją rolę z tym serwem?

Pozdrawiam i wesołych świąt.

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 24, 2012 11:35 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 4:59 pm
Posty: 633
Możliwe że nie bec. zasilanie. Spróbuj podać zew. zasilanie i włączyć.

_________________
HSP Xstr- był, ale skończył się jego czas
Xray XT8 Brushless- MMM :D
http://picasaweb.google.com/olinpus

GG: 10157876


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 27, 2012 7:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Cholera.. A ja już zamówiłem MX-3 FG.

Nie będę już kombinował, zobaczę jak będzie z moim nowym nadajnikiem, ponieważ u znajomego robiliśmy tą samą procedurę na MX-3 X i było w porządku.... Więc sądzę, że to wina tanich komponentów zastosowanych w MC-30
Na czymś musieli oszczędzić, bo MC-30 i MX-3 to takie same obudowy, wyświetlacz troche inaczej ułożony, a MX-3 działa bez zarzutów...

Ach, człowiek chciał zaoszczędzić grosza, a wychodzi po raz kolejny, że nie warto i trzeba iść za nowinkami techniki :)

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 29, 2012 10:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
I tak jak mówiłem. Odbiornik Modelcrafta nie daje rady z Savoxem. Przyszła Sanwa, podłączyłem i wszystko fruwa.

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:42 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL