Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 8:03 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 8:03 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pn gru 19, 2011 11:46 am 
Offline

Dołączył(a): N gru 05, 2004 4:36 pm
Posty: 244
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Sprzedam model elektryczny on-road paskowy Japońskiej firmy Yokomo MR-4TC

wyposażenie modelu:
-stabilizatory (przód/tył)
-dyferencjały kulkowe
-zębatki aluminiowe (front pulley)
-karoseria
-amortyzatory standard(olejowe)
-koła slick
-kardany

Zapasowe części: zwrotnice(przód/tył), paski(przód/tył), zębatki dyferencjałów, podzespoły podwozia itp.
pudełko i instrukcja

cena:250zł + koszt wysyłki (paczka priorytet)
zdjęcia dla zainteresowanych na maila!
info na PM

_________________
GS Storm CL-1 PRO
Traxxas Slash 4x4 Mike Jenkins Edition
nosram cobra 10,5T/


Ostatnio edytowano Wt gru 27, 2011 12:10 pm przez MisiekMichał, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt gru 27, 2011 11:59 am 
Offline

Dołączył(a): N gru 05, 2004 4:36 pm
Posty: 244
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
UP nowa cena 220zł (potrzebuje kasy)

_________________
GS Storm CL-1 PRO
Traxxas Slash 4x4 Mike Jenkins Edition
nosram cobra 10,5T/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 15, 2012 11:39 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 14, 2012 9:12 pm
Posty: 2
proszeco rezerwacje i zdjecia na osbe@op.pl... poszlo tez na pw


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 15, 2012 11:55 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 10:21 pm
Posty: 85
ja tez poprosze o fotki, poszlo pw


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 15, 2012 4:30 pm 
Offline

Dołączył(a): N gru 05, 2004 4:36 pm
Posty: 244
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
sprzedane !!

_________________
GS Storm CL-1 PRO
Traxxas Slash 4x4 Mike Jenkins Edition
nosram cobra 10,5T/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 15, 2012 4:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 14, 2012 9:12 pm
Posty: 2
ok... moglbys napisac w tytule...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 8:03 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL