Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:44 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:44 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: N sty 15, 2012 12:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 10, 2012 8:56 pm
Posty: 161
Wilgoć :( a elektronika tego nie lubi...

Choć nie powiem że kusi mocno :)...

Obawiam się że do odbiornika mi śniegu naleci a potem ciach zwarcie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 15, 2012 5:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 5:40 pm
Posty: 392
Lokalizacja: Białystok
No radziłbym uważać na elektronikę na śniegu. Ja tak uwaliłem dwa odbiorniki i jeden regiel. Teraz mam małe revo i moge śmigać bez obaw na śniegu. Fajnie nawet wychodzą hopki ze śniegu :)

Po jeździe na śniegu model jest czyściutki jak z pudełka

_________________
Kyosho Inferno MP9 TKI3 ⊙ Tekno ⊙ Xerun ⊙ Mamba ⊙ Tenshock ⊙ Dx3R Pro ⊙ ProTek ⊙ Nvision ⊙ Turnigy ⊙ Raytronic ⊙ Mylaps


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 18, 2012 4:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 10, 2012 8:56 pm
Posty: 161
Dziś nieoczekiwanie przyszedł ten wymarzony długo oczekiwany ( od niedzieli :mrgreen: ) pakiet 2S 6000mAh wraz z ładowarką...

EKSPLOZJA !!!

XSTR jest totalnie nie do poznania, bestia nie pojazd.

Dziękuję wszystkim za wszelkie rady pozdrawiam serdecznie, Thomassino...

Teraz lece pośmigać Hej :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 19, 2012 10:34 am 
Offline

Dołączył(a): So maja 17, 2008 8:55 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Kraków
Napisz ile jeździsz na jednym ładowaniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 19, 2012 7:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 10, 2012 8:56 pm
Posty: 161
40 minut ostrej jazdy po śniegu potem silnik słabnie i czuć znaczną różnicę w mocy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 19, 2012 7:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Jak masz ustawione odcięcie ? Jak model wyraźnie słabnie to już jest ok 3v/cele i niżej nie powinno się schodzić.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 19, 2012 9:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 10, 2012 8:56 pm
Posty: 161
Nawet nie wiem jak się ustawia odcięcie :p ale jak tylko widzę że zaczyna stopować "stop & start" to wyciągam pakiet i ładuję... Apropos czy jak ładuję LI-PO to muszę rozładowywać ? jak to jest ???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 19, 2012 9:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Nie musisz rozładowywać. Jak masz kartę programującą to bez problemu możesz sprawdzić i poustawiać różne opcje tj. punch control, hamulec, timing, itp... A jak nie masz, to warto kupić :)

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 19, 2012 9:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 10, 2012 8:56 pm
Posty: 161
Mam dokładnie coś takiego i nie wiem jak tu ustawić odcięcie. różne inne opcje rozgryzłem.

http://karambol.pl/zestaw-ezrun-sc10-70a-silnik10t.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 19, 2012 9:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Poz. 3 cut-off threshold - ustaw najbezpieczniej na 5, czyli 3,2V/cell

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 19, 2012 10:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 10, 2012 8:56 pm
Posty: 161
Dzięki wielkie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:44 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL