Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:48 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:48 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Pt gru 17, 2010 12:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 12, 2010 3:07 pm
Posty: 146
witam,
od jakiegoś czasu przeglądam forum i nurtuje mnie jedno - cześć modeli ma dwa silniki ( np: e-revo) , część jeden mocniejszy. Z tego co znalazłem na forum, traxxas się wycofuje z tego rozwiązania - z dwóch silników, doczytałem też ,że trzeba dwa pakiety itp, więc zakładam, że rozwojowy temat to jeden mocniejszy?
Tu pytanie - czy układ zastosowany do przeniesienia napędu na 4wd przy jednym silniku to lepsze rozwiązanie niż dwa silniki?

_________________
Pozdrawiam,
Michał
------------------------
E-revo, mamba na pokładzie:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 17, 2010 1:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 19, 2009 1:28 pm
Posty: 144
Witam nie wiem czy lepsze ale podobno są problemy z dostrojeniem silników w tym e-revo co ma je dwa ja mam np. z jednym mocnym i nie widzę żadnych wad , co prawda przejechałem tylko z 7 jazd bo zima nadeszła ...

_________________
EJ NIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 17, 2010 1:32 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 07, 2007 1:21 pm
Posty: 360
Wady dwóch silników: większa masa, problemy z zestrojeniem, wyższe koszty, bardziej skomplikowany układ napędu, więcej miejsca zajmuje. Tak z grubsza licząc.
Zalety: hmmmmm, chyba tyle, że jak jeden silnik padnie to może na drugim dojedzie do serwisu. Żart.
Zdecydowanie jeden silnik

_________________
Zbyszek
Custom TRX Summit Leopard 4s TQ4 2,4GHz mod
HPI e-MT2 Revo Look Turnigy Ezrun SC10 3s
Sportwerks Turmoil BL conv KD Ezrun
Nowy projekt DTX Warhead Quad BL conversion MMM
Kyosho HOR BL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 17, 2010 2:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 12, 2010 3:07 pm
Posty: 146
dzięki za odpowiedzi, tak sądziłem, że skoro traxxas z tego ucieka to musi być jakiś niewypał:)

_________________
Pozdrawiam,
Michał
------------------------
E-revo, mamba na pokładzie:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:48 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL