Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:47 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:47 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor
PostNapisane: N paź 24, 2010 8:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 11:44 pm
Posty: 8
Witam wszystkich!

Zatem jak już w tytule tematu zauważyć można, chciał bym się dowiedzieć co wybrać. Wiem powiecie mi że było już pełno tematow na ten temat, ale mi chodzi o kontkrety, nie pisze z pusta bo przejrzałem część forów aby nie być całkiem zielony.
I teraz pytanie... mianowicie.. część ludzi wypowiada sie dobrze o modelach Flying Fisha na początek, dużo częsci, optymalna cena i wogóle, są też tacy co piszą że ma duże luzy, i że to jest autko na krótki czas bo sie rozleci... za 450zł, generalnie mi się spodobało na początek ale po dluzszym czasie zacząłem się zastanawiać... Bo następni wypowiadają się żeby wziąć coś na TT-01... lecz tu jest problem bo chce wydać do 500zł.. a na allegro znajdując nówki to jest ladnie wszystko itp.. ALE nie ma ani radia w sesie pilota ani odbiornika ani pakietu ładowarki NIC golas totalny.. ale sprzet jest.. jest na czym "zaczynać" i teraz co mam wybrać? czy poprostu poczekać z pieniędzmi i kupić Tamyii Cos czy FF.... co polecacie... generalnie chciał bym żeby to pojezdziło dluższy czas... do modernizacji, zabawy i może nawet zawodów... Aha.. i autko ELEKTRYK ON-ROAD.. offroad mnie totalnie nie interesuje, co do ładowarki i tego typu rzeczy nie piszcie mi bo bawie sie elektronika i komputerami wiec z tym problemu nie będzie większego :) więc sobie zrobie.

Ale sie rozpisałem.. mam nadzieje że dacie mi znać...

_________________
Honda, feel the power of dreams....
Honda Civic V gen HB User <3
AMD&ATI User


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 24, 2010 9:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 12:50 pm
Posty: 904
lepiej zaoszczedz na tamiye :)

_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 24, 2010 10:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 11:44 pm
Posty: 8
w takim razie ile bede potrzebowal na PELNY zestaw?? bo liczylem 500zł ale widze ze jesli mam teoretycznie wydac na Tamiye to ile mi na to pojdzie? zeby byl gotowy do jazdy?

_________________
Honda, feel the power of dreams....
Honda Civic V gen HB User <3
AMD&ATI User


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 25, 2010 1:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 07, 2010 12:16 am
Posty: 266
Witam, ff jest jak najbardziej dobry na początek, do autka musisz mieć ładowarkę i pakiet (żeby dłużej pojeździć).
700-800zł powinno starczyć ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 25, 2010 2:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
Cytuj:
a na allegro znajdując nówki to jest ladnie wszystko itp.. ALE nie ma ani radia w sesie pilota ani odbiornika ani pakietu ładowarki NIC golas totalny.. ale sprzet jest..

To ciekawe jakie Allegro przeglądałeś bo wystarczy wpisać TT-01 aby znaleźć zestaw RTR za niespełna 650 zł. pewnie są i tańsze ale nie chce mi się tego przeglądać.

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 25, 2010 5:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 11:44 pm
Posty: 8
Hmm.... znalazłem takie coś

http://allegro.pl/nismo-r34-gt-r-tt-01-do-montazu-tamiya-58364-led-i1276255339.html
http://allegro.pl/tamiya-tt-01-i1287727595.html - tutaj sie nie dowiadywałem czy chodzi o oba modele czy o jeden konkretny..
http://allegro.pl/volkswagen-golf-gti-gotowy-do-zabawy-tt-01-84061-i1276255065.html - oraz takiego oto golfika

Nie wiem czy za dobrze na wejście w ten świat pchać się odrazu na głębokie wody i składać... bo do tego az tak pewnie się nie czuje.. wolał bym RTR.. no chyba ze jest tam taka instrukcja dla zielonego co i jak po kroku :P

Aha i szukam nowego... bo słyszałem że z używkami różnie to bywa... chyba że sie mylę a jeśli tak to poprawcie mnie.

_________________
Honda, feel the power of dreams....
Honda Civic V gen HB User <3
AMD&ATI User


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 25, 2010 8:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 9:07 am
Posty: 149
Wydaj mi się,że FF będzie "tańszym" wyborem. Po pierwsze model jest tańszy (części również) od Tamiya'owskich, po drugie większość sklepów internetowych RC ma w swojej ofercie więcej części do FF niżeli do Tamiyii.
Ja mam FF i powiem,że już nieraz "przydzwoniłem" nim z całym impetem do krawężnika i w efekcie tylko tylne zwrotnice(które szczerze polecam wymienić na aluminiowe) poszły do wymiany.
kuuba13 napisał(a):
lepiej zaoszczedz na tamiye :)

Mógłbyś poprzeć swoją wypowiedź jakimś swoim doświadczeniem z tym modelem,a nie pisać, że lepiej kupić to, bo Ci się tak wydaje i już...

_________________
Za mało znaków aby wszystkie wypisać - ponad 15 sztuk modeli...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 26, 2010 9:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 11:44 pm
Posty: 8
a FF mogl by startować w zawodach?. . co prawda jeszcze mi daleko do tego bo bede musiał sie duzo podszkolic ale zawsze warto zapytac :)

_________________
Honda, feel the power of dreams....
Honda Civic V gen HB User <3
AMD&ATI User


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 26, 2010 2:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 9:07 am
Posty: 149
Aterves napisał(a):
a FF mogl by startować w zawodach?. . co prawda jeszcze mi daleko do tego bo bede musiał sie duzo podszkolic ale zawsze warto zapytac :)

Tak.
Wystarczy zmienić silnik na saturn bodajże 20T i można startować... ;)
Popytaj zawodników z tego forum o szczegóły :wink:

_________________
Za mało znaków aby wszystkie wypisać - ponad 15 sztuk modeli...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 26, 2010 4:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 07, 2010 12:16 am
Posty: 266
Mam Saturna 20T i jest na początek dobry :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 26, 2010 6:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2010 9:07 am
Posty: 149
Radek96 napisał(a):
Mam Saturna 20T i jest na początek dobry :D

Chodziło mi raczej o wymagania danej klasy/grupy na zawodach, niżeli o "zachwalanie" tego silnika... ;)

_________________
Za mało znaków aby wszystkie wypisać - ponad 15 sztuk modeli...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 26, 2010 11:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 11:44 pm
Posty: 8
Czyli silniczek tylko? no to fajnie bardzo mnie to cieszy, czyli na poczatek moge sobie sprawic FF bez najmniejszych oporow, a jesli chodzi o kategorie to jakie są? i gdzie z reguły są takie zawody? jest cos we Wrocławiu?

Ano.. i czy znacie i polecacie jakiś sklep modelarski w którym moge sobie sprawić takiego FF'a

_________________
Honda, feel the power of dreams....
Honda Civic V gen HB User <3
AMD&ATI User


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz paź 28, 2010 9:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 11:44 pm
Posty: 8
Lekki Refresh

Jakie sklepy modelarskie polecacie, we wrocławiu i dokładniej z tymi zawodami jak mozna :)

_________________
Honda, feel the power of dreams....
Honda Civic V gen HB User <3
AMD&ATI User


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:47 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL