Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 7:44 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 7:44 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Cz lut 26, 2009 9:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 18, 2007 9:38 pm
Posty: 381
Lokalizacja: Łódź
Witam. Proszę o pomoc w odnalezieniu fabrycznych ustawień iglic w gaźniku do tego silnika
http://www.shaft.pl/product_info.php?cP ... cts_id=110

Na stronie producenta nie znalazłem konkretnych informacji. Głównie chodzi o ustawienie iglicy od średnich obrotów. Proszę o pomoc i pozdrawiam.

_________________
Łódzki Klub Modelarstwa Sportowego

JAMMIN X1X CRT
XRAY M18
GG 6022429


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N mar 01, 2009 1:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:31 am
Posty: 83
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Mam nowy silnik sh P8 ale .28 jeszcze niedocierany i nic (przynajmniej przeze mnie) nie ruszane jeśli chodzi o iglice, a kupowany był w sklepie.

Tu jest link do zdjęć które zrobiłem wszystkich iglic i fabrycznych ustawień, bo chyba gaźnik jest ten sam.

http://www.speedyshare.com/365734635.html

_________________
Monster GT 4.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 02, 2009 4:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 18, 2007 9:38 pm
Posty: 381
Lokalizacja: Łódź
Tak na przyszłość to czytaj uważnie o co inni pytają :)

pytałem o iglice od średnich obrotów a Twój gaźnik nawet takiej nie posiada.

Pozdro

_________________
Łódzki Klub Modelarstwa Sportowego

JAMMIN X1X CRT
XRAY M18
GG 6022429


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 02, 2009 5:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:31 am
Posty: 83
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Bartek Józwiak napisał(a):
fabrycznych ustawień iglic


Głównie chodzi o ustawienie iglicy od średnich obrotów.


"Głownie" to nie znaczy "Tylko", a iglic to liczba mnoga. Tak na przyszłość zastanów się o co pytasz.

Nie ma za co.

Pozdro.

_________________
Monster GT 4.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 03, 2009 10:44 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 18, 2007 9:38 pm
Posty: 381
Lokalizacja: Łódź
OK. Może troche mnie poniosło :) dzieki za fotki ale i tak nie pomogły :)

pozdro

_________________
Łódzki Klub Modelarstwa Sportowego

JAMMIN X1X CRT
XRAY M18
GG 6022429


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 7:44 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL