Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 1:28 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 1:28 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 08, 2009 2:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Aparatura ma w zestawie ładowarkę i nie ma mowy o zmianie polaryzacji .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 08, 2009 2:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
A jak się odwrotnie włoży ładowarkę do gniazdka w ścianie? :D Żart oczywiście. Do mojej XS6 nie było w komplecie ładowarki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 13, 2009 10:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 04, 2008 7:41 pm
Posty: 33
Lokalizacja: GDYNIA-USA, NJ
zbanowac go i tyle, nie potrzeba nam kolejnego oszusta !!!

Kolezko Draxan,prosze nie wyzywac ludzi od oszustow jak sie nie zna calego tematu,ani nie majac do tego ZADNYCH podstaw..opisalem temat zakupu apy i to wszystko..tak jak kolega Tomasz pisze,ze probowalem wyludzic kase ( nawet nie wiem jak to dziala) mija sie z prawda..nie bede juz sie rozwodzil na temat tego calego incydentu bo nie warto..fakt faktem,ze dzieki uprzejmosci zyczliwych i znajacych sie na rzeczy ludzi moja apa juz dziala...i rzeczywiscie ,kupilem Futabe 4PK,poniewaz jescze zanim aparatura zakupiona od pana Tomasza i celowo rozwalona w celu niecnego wyludzenia kasy ,aparatura sygnowana logo Graupner, a tak zachwalana przez sprzedajacego..tracila zasieg po niecalych 50m..no a potem to juz historie znacie..ape rozwalilem siekiera i probowalem naciagnac biednego pana Tomka... z pozdrowieniami dla wszystkich ,a w szczegolnosci uklony w strone Pana Leszka z Gdyni...

a co do przytaczania dyskusji z GG to informuje, ze jestem w stanie przytoczyc ( spreparowac) rozmowe pana Tomasza z prezydentem Washingtonem....wiecie co mam na mysli...(mamy 21 wiek)

_________________
Savage Flux MMM,Kyosho TF-5 Stallion, Novak GTB,Velociti 6.5R, Futaba 4PK,Spektrum DX3S


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Wt cze 23, 2026 1:28 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL