Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:19 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:19 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Wt kwi 01, 2008 8:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 16, 2008 11:38 am
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Witam od niedawna zaczolem skladac TT-01 przyszedl czas na silnik jaki byscie polecali i co sadzicie o tym

http://www.zabawki-modele.pl/catalog/pr ... 0ecb5b1452

_________________
:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2008 8:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Nie znam :lol:

A ile masz kasy?? I do czego ma być drift czy zwykła jazda??

Mozę to ci odpowiada:
http://rojna.pl/index.php?p1707,or25114 ... hod-r-19x2
Porządny silnik :P

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2008 9:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 16, 2008 11:38 am
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
kasa to tak 200 narazie musze po cwiczyc potem pomysle gdzie mozna by tym sie poscigac i na co sie nastawic :P

_________________
:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2008 10:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
lepiej np lrp touring car special. 18T, ale super jezdzi, malo pradu zre i ciezko zabic :)

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2008 11:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 29, 2005 1:02 am
Posty: 175
Lokalizacja: Łódź
Jak jeszcze nie jeździłeś to zacznij od np. HPI Saturn,
http://www.lrp.pl/sklep/product_info.ph ... cts_id=574 tani i dobry.
A potem pomyślisz o czymś mocniejszym, zależy jeszcze jaki masz regulator i jakie pakiety.

_________________
HPI Baja 5B SS Savage X SS
HB Cyclone TCX HPI Sprint
LRP S18 Brushless
Traxxas Rally

KDS 450SV CX250SE
Blade Nano CPX Xieda 9958
Yak54 Beast 3D UMX
GG: 5167078


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 7:02 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 16, 2008 11:38 am
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
regulator v-maxx 80 bez limitu zwoji a pakiet bedzie taki jak ten http://www.allegro.pl/item339225308_now ... 00mah.html

_________________
:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 8:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 16, 2008 11:38 am
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
regulator zasilanie 7,2-8,4V 6-7 ogniw silnik bez limitu zwoi oporność wewnętrzna 0,001Ohm obciążenie chwilowe 600A obciążenie ciągłe 80A regulowana częstotliwość 244Hz-15,6kHz bec 5,6V/1A bec dla silnego serwa 2,5A wymiary 35/27/31 waga 40g funkcja turbo 0 do 3s miękki start 0 do 1s regulowana siła hamulca

_________________
:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 12:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Za 200zł to kupisz używana mambę :D

A regiel sprzedaj i dołóż trochę na odpowiedni zero dodatkowych kosztów różnica będzie niebo a ziemia :P

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 1:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 16, 2008 11:38 am
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
jaki regulator proponujesz?

_________________
:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 4:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Tu ci bracie nie pomogę bo sie na bezszczotkach nie znam. Zagadaj z kimś kto sie na tym zna i ci powie co i jak i koszty ewentualne.

Tu masz ale to to nówka wiec drogo;]

http://allegro.pl/item338019641_regulat ... tkowy.html

Poszukaj na Ebay.Com na pewno coś wyrwiesz tanio a dobrego;]

http://cgi.ebay.com/1-10-Mamba-Max-ESC- ... dZViewItem

Tu ci wyjdzie jakieś 550-600zł z przesyłka nówka. Ale naprawdę warto.

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:19 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL