Wojciech Przybylak napisał(a):
Witam , rozwaliły mi sie łożyska w tym silniku i chciałbym kupić do niego jakies nowe , nie wie ktoś gdzie moge takie dostać w warszawie/piasecznie , łożysko ma 5mm x 9,5mm x 4mm jesli źle pomierzyłem a jest jakis standart poprawcie mnie.
Wymiary ktore podajesz sa troche dziwne.
Jeszeli jest to silnik typu 05 (500 lub 600) to lozysko jest calowe.
1/8" x 3/8" x 5/32" (wewnetrzna sr. x zewnetrzna sr. x grubosc)
Ja kupowalem je w US po $5.
W Warszawie w sklepie z lozyskami chcieli za nie 40 zl za sztuke.
Gdzies w necie je znajdziesz.