Witam
Właśnie zacząłem uruchamiać zestaw mamby 25 (5400kV) i tu pojawił się problem.
Po przeprowadzeniu procedury programowania w trybie normalnej pracy (bez względu na ustawienia timingów itp.)
silnik po dodaniu gazu wkręca się na obroty tylko do pewnego momentu (szybkość dodawania gazu nie ma znaczenia).
Po przekroczeniu punktu 84% "otwarcia przepustnicy" następuje gwałtowny spadek obrotów ,a zielona dioda na reglu
zaczyna pulsować. Sprawdzałem zestaw z różnymi akumulatorami (łącznie z samochodowym) więc mała
wydajność prądowa źródła zasilania nie wchodzi w grę .
Co może być przyczyną takiego zachowania ? Niestety chwilowo nie mam możliwości sprawdzenia zestawu z inną aparaturą, chociaż do tej pory ze swoją (Spectrum DX2.0) nie miałem najmniejszych problemów i z innymi regulatorami i silnikami działa jak należy.
Czy istnieje możliwość,że sygnał z odbiornika ma dla tego regla za wysoki poziom i przesterowuje go ?
Po ograniczeniu gazu do w/w 84% wszystko działa dobrze, ale wystarczy ustawić 85% i już problem "na ful gazie "sie pojawia bez względu na napięcie zasilania (testowałem na 6V ,7.2V,12V)
------------------------------------------------------------------------------------
Już znalazłem przyczynę
