Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:31 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:31 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor
 Tytuł: serwo które?
PostNapisane: N sty 06, 2008 10:27 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Przeznaczenie buggy EP 1:10 4WD - Asso RC10B44 zasilany Mamba 4600 5700 6900.


Jakie to serwo, używał ktoś, faktycznie jest szybkie?
Blue Bird 631MG

A może z dwojga, to jest lepsze:
http://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBB ... oduct=5259

Albo jeszcze coś innego w tej cenie?

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Ostatnio edytowano Pn sty 07, 2008 9:20 am przez KiT, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 06, 2008 10:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 21, 2006 9:00 am
Posty: 94
Lokalizacja: Tarnów
Ja osobiście nie polecam serv tej firmy miałem dwa bb. Pierwsze uległo spaleniu po 10 minutach jazdy, dokładnie ten model co Pan chce kupić. Drugie które zakupiłem posiadało dość duży luz od nowośći i bardzo lubiało się grzać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 06, 2008 11:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Rozejrzyj się tutaj - http://www.lrp.pl/sklep/index.php?cPath=227_965 :wink:

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 07, 2008 11:13 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
dorzucę jeszcze do stawki:
Blue Bird 661MG

Widziałem to serwo z opisem 0.9s/60deg przy 4.8V Ciekawe które parametry są prawdziwe i czy jest w rzeczywistości się różni od 631MG?

No i jak z awaryjnością?

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 07, 2008 11:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
Wiesz nie ładował bym się w jakieś wynalazki...
BB zdecydowanie odradzam tego drugiego czegoś nie znam.
Proponuje troche drozszego hiteca
http://www.rcmart.com/catalog/product_info.php?cPath=36_1030&products_id=3811
Jesli chcesz w polsce na modele sklep pl jest bodajze za 170 zł
Cały nasz klub jezdzi na hitecach i nie mamy problemów. Dokładnie na tym modelu jeżdżę od roku w 4wd.

Pozdrawiam

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 07, 2008 11:35 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Wojtek to 0,17s/60deg jest trochę za wolne. Mam plejadę serw od 0.13 - 0.23 i szukam czegoś szybszego. Dla odmiany ja o Hitec'u mam nie najlepsze zdanie, dodając jeszcze do tego postawę dystrybutora w przypadku reklamacji... jednak nie.

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 07, 2008 11:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Wojciech Forysiak napisał(a):
Wiesz nie ładował bym się w jakieś wynalazki...
BB zdecydowanie odradzam tego drugiego czegoś nie znam.
Proponuje troche drozszego hiteca
http://www.rcmart.com/catalog/product_info.php?cPath=36_1030&products_id=3811
Jesli chcesz w polsce na modele sklep pl jest za bodajze za 170 zł
Cały nasz klub jezdzi na hitecach i nie mamy problemów. Dokładnie na tym modelu jeżdżę od roku w 4wd.

Pozdrawiam


Wojtku, tak na prawdę cyfrowe serwo nie jest tu potrzebne
spokojnie starczy analog o podobnych parametrach
cyfrówka jest potrzebna tam gdzie wymagane są precyzyjne ruchy i gdzie serwa się specjalnie programuje
dla przykładu, uległem emocjom i wstawiłem cyfrówkę 24kg na skręt, ale jakoś nie zauważyłem różnicy po 12kg analogu

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 07, 2008 11:37 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
A co miałeś wcześniej na skręcie?

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 07, 2008 11:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
KiT napisał(a):
A co miałeś wcześniej na skręcie?


HS985, teraz HSR5995, ale w zapasie jest znów HS985

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 07, 2008 11:48 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
no to ja potrzebowałbym 5925MG idąc tym tropem no i programator. Jednakże 700zł jest powyżej budżetu stanowczo.

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 07, 2008 11:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
Tomasz Ostrowski napisał(a):
Wojtku, tak na prawdę cyfrowe serwo nie jest tu potrzebne
spokojnie starczy analog o podobnych parametrach

Wiesz kazdy ma swoje upodobania.
Cyfrówki mają kilka zasadniczych cech: fajnie piszczą, zwykle są mocniejsze a dokładność nigdy nie przeszkadza :)

Pozdrawiam

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:31 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL