Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:08 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:08 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 10:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Witam,
Trafilem na te pakiety:
http://cgi.ebay.de/Carakku-8000mAh-25C- ... dZViewItem

Gdzie (poza ceną) jest zasadzka? Czy to jest rzeczywiście dobry pakiet 8000mAh?

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 10:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 11:40 am
Posty: 2616
Lokalizacja: Warszawa
Tak pomijając wszystko, czy to dobry pakiet czy nie, mam pytanie - czy to w tle to jest ten taki "pojemnik" który sie montuje w modelu?


I jeszcze jedno - jak by ładować to LIPO bez balancera to na bank wywali mi chałupe? :D

I tak na marginesie to komicznie wygladaje te wtyczki Tamiya przy pakiecie ktory zmienia model w rakiete :lol:

_________________
Mugen Seiki MBX6|SH PT2009-XB|Hitec|AKA|Merlin Advance|Spektrum DX3R
Team RCWróblik


Ostatnio edytowano Wt sty 01, 2008 10:14 pm przez Wiktor Sułek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 10:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Nie, to jego kartonik, jego o ile wiem tka wkladasz do auta, ma wymiary 6 cel o ile dobrze widze

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 10:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 11:40 am
Posty: 2616
Lokalizacja: Warszawa
A lipo sie nie montuje w takich alu pojemnikach wyscielanych guma albo gabka zeby jak skaczesz itp nie wybuchl?

_________________
Mugen Seiki MBX6|SH PT2009-XB|Hitec|AKA|Merlin Advance|Spektrum DX3R
Team RCWróblik


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 10:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
ni wim :) Dopiero patrze czy warto w to wchodzic.

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 11:36 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Zapytajcie dystrybutora a dowiecie się wszystkiego, a nawet więcej.

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 11:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Wiktor Sułek napisał(a):
A lipo sie nie montuje w takich alu pojemnikach wyscielanych guma albo gabka zeby jak skaczesz itp nie wybuchl?


Twoje izolowanie wtyczek T w modelach też jest komiczne, a masz mambe która zamienia model w rakiete.. Acha, uszczelnij sobie kable wchodzące do silnika, bo masz tam poprostu dziure, silnik ma byc szczelny. Wleci piach i pozacierasz coś w silniku ;)

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 02, 2008 8:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 11:40 am
Posty: 2616
Lokalizacja: Warszawa
Cicho mam tak bo zadna termikurczka nie chce mi wejsc na kable :P A co do dziury to dzieki uszczelnie ;)

_________________
Mugen Seiki MBX6|SH PT2009-XB|Hitec|AKA|Merlin Advance|Spektrum DX3R
Team RCWróblik


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 02, 2008 8:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
KiT napisał(a):
Zapytajcie dystrybutora a dowiecie się wszystkiego, a nawet więcej.


Dzieki ;) Tak jak od tego od pakietow Kyosho/Team Orion?? :roll:

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 02, 2008 9:07 am 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Informacji być może będzie tyle samo ale ten jest bardziej rozmowny :)

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 02, 2008 11:42 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Generalnie wolalbym info od kogos kto jezdzi na lipo czy te dane sa realne i czy jest sens sie na to "grzać" ;)

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 02, 2008 11:44 am 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Realne, tylko nie wiem czy jest nowy. Problem tkwi w danych których nie podał :)

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 02, 2008 11:47 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Kurde zrobilbys kiedys dzien dobroci dla niedouczonych i na jakims komunikatorze odpowiedzial na kilka pytan odnosnie lipo :P Bo wszedzie ktos cos pisze, ale do konca nie mozna sie wszystkiego w jednym punkcie dowiedziec. :(

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 02, 2008 12:08 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Załóż wątek generalnie pytanie odnoście li-xx zadaj je tam, to będziemy (bo nie uważam się za jedynego użytkownika a tym bardziej eksperta w temacie tych akumulatorów) odpowiadać. A informacja zostanie dla potomnych.

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 02, 2008 2:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 8:30 pm
Posty: 334
Tu jest większy w dobrej cenie http://www.maxamps.com/proddetail.php?prod=Lipo-12000-74-Pack&cat=13 i duży wybór innych.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:08 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL