Witam. Mam do sprzedania
- Silnik Force.28 po niecalych 2 litrach.
Przystawka do roto zamiast szarpaka, nowy oneway w niej. nowa uszczelka wydechu, stozek na wale, shaft do roto + roto. Bez pakietu 400zł. Stan bdb komresja jest bardz dobra silnik nie przegrzany nigdy zawsze jeźdzony z termometrem
- Konwersja new era na Big Block do revo 2.5 jak i 3.3. W zestawie: Łoże, cięgna, srubki, nakretka na wał, zebatka 16z traxxasa kolanko tłumika aby wydech wychodzil w lewo do boku (takie jak w bagusie) i tłumik od bagusa 1:8. Wszystko uzywane przez niecaly 1 litr. Jak nowe, nie zniszczone. 140zł
Kontakt:
gg 1646597
email
rilendo@wp.pl
kom 668932671