Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 7:13 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 7:13 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
 Tytuł: Wyprzedaz
PostNapisane: Śr sie 01, 2007 12:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 9:41 pm
Posty: 1002
Lokalizacja: Białystok
Witam. Mam do sprzedania

- Silnik Force.28 po niecalych 2 litrach.
Przystawka do roto zamiast szarpaka, nowy oneway w niej. nowa uszczelka wydechu, stozek na wale, shaft do roto + roto. Bez pakietu 400zł. Stan bdb komresja jest bardz dobra silnik nie przegrzany nigdy zawsze jeźdzony z termometrem

- Konwersja new era na Big Block do revo 2.5 jak i 3.3. W zestawie: Łoże, cięgna, srubki, nakretka na wał, zebatka 16z traxxasa kolanko tłumika aby wydech wychodzil w lewo do boku (takie jak w bagusie) i tłumik od bagusa 1:8. Wszystko uzywane przez niecaly 1 litr. Jak nowe, nie zniszczone. 140zł

Kontakt:

gg 1646597
email rilendo@wp.pl
kom 668932671


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 7:13 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL