Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:17 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:17 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Cz lip 19, 2007 9:37 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 24, 2005 3:40 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Ełk
silnik Go Tech 21 Gold 7+2 port po lekkich modyfikacjach ;-)
silnik nowka nigdy nie odpalany, nie dotarty w oryginalnym pudelku
jest to silnik produkcji wloskiej, silnik pochodzi ze stacji novarossi

Seryjne parametry silnika
# Maximum power: 2.70 hp
# R.P.M: 37.000 rpm
# Practical Range: 6.000/44.000 rpm
# Bore/Stroke: 16.26mm/16.80mm
# Ports: 7+2
# Crankshaft: 14mm SG
# Glow Plug Type: Standard
# Exhaust Type: Rear

po modyfikacjach silnik ma ok 20% wiecej

wiecej informacji mozna uzyskac na forum
http://www.rcuniverse.com/forum/m_49781 ... ey_/tm.htm

cena 750zl
kontakt tel 888 088 888
gg 3700

moge zalatwic wieksza ilosc


Ostatnio edytowano Pt lip 27, 2007 10:57 pm przez brochas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 10:38 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 24, 2005 3:40 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Ełk
up

silnik posiada ok 3.3 km i ponad 48 000 obr

fotki seryjnego silnika
http://www.wartelle-shop.com/boutique/f ... ag=1&num=9

i po modyfikacji
http://www.massivemods.com/FWS/modules/ ... .php?id=29


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2007 11:33 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
kto wykonywał tą modyfikację ?

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 30, 2007 1:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Michał, jak sądzę Masive Mods. A moje pytanie brzmi, czy Masive Mods, daje jakąkolwiek gwarancję ,że ten silnik przetrwa więcej niż 5l ?

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 31, 2007 11:08 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 24, 2005 3:40 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Ełk
Maciej Pożycki napisał(a):
Michał, jak sądzę Masive Mods. A moje pytanie brzmi, czy Masive Mods, daje jakąkolwiek gwarancję ,że ten silnik przetrwa więcej niż 5l ?


a ktos w ogole taka gwarancje daje ?

ps w zestawie jest glowica pod swiece standart oraz turbo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:17 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL