Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 12:18 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 12:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 09, 2007 9:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2003 6:06 pm
Posty: 623
Lokalizacja: Warszawa
Śmieszna to nawet nie jest ta aukcja.. Tylko żałosna

Jak coś sprzedajesz to dokładnie poinformuj o tym, bo spiłować sobie może...

Jak kupisz budę 190 na model od 200 to jak ją przytniesz całą też będzie pasować.. :roll:

_________________
Pozdrawiam,

Mariusz Koziorowicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: losi
PostNapisane: Cz maja 10, 2007 10:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 08, 2006 2:03 am
Posty: 199
Lokalizacja: Warszawa
marian.kala napisał(a):
z góry trzeba sciąć w środkók trzeba rozwiercić


Uściślijmy - czy to znaczy, że hex jest 12 mm - tylko gniazdo w feldze jest płytsze, niż w metrycznych? Co z offsetem? I co rozwiercić - bo jeśli otworek w feldze, to przecież nie ma problemu.

Oczywiście porządnie przygotowana aukcja to wszystko (hex, otwór, większą średnicę zewn. i szerokość - zdaje się 24 mm - powinna uwzględniać.

_________________
Łukasz Spychalski
Kyosho Pureten/Focus WRC @ Novak 5800SS @ A123


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest N cze 28, 2026 12:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL