Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 4:49 am

Teraz jest N cze 28, 2026 4:49 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Cz lut 15, 2007 3:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 11:11 pm
Posty: 896
Lokalizacja: Wrocław
Witam!
Chwilowo zmuszony jestem wyprzedac moje "graty", pod młotek idą:

1.Zestaw BL - Mtroniks Genesis Pro Car 100A + silnik KD 5900kv (przy 7.2v 42 480obrotów) - zestaw jest bezobslugowy, nie wymaga tokarki, wymiany szczotk itp, nowy, ja uzwyalem drugiego identycznego zestawu ktory sobie jescze zostawiam,
cena 800zl

2. Podwozie Kyosho PTA2 Rally: nowiutkie lozyska hermetyczne (180zl), alu mocowanie silnika, SS, serwo, silnik 23T, metalowe cale przeniesienie napedu (lacznie z dyframi) idealny do rajdow, swietny pod bl, stan podwozia bdb-, stan karoseri db- (uszkodzony "zderzak" pozatym cala), 350zl -

3. Acoms Hayabusa 40FM 2/4kan - 270zl (moge dorzucic now aku pentagrama 2000mAh za +50zl), pudełko instrukcja, w tym polska...

4. Zestaw Duratraxx inteli mini peak pulse + zasilacz wszystko na goldach 4mm lub na tamiyi, dodatkowo koszyk do AA - 190zl

5. Slizg ofshore traxxasa stan bdb - 150zl

6. Teu 101bk stan bdb - radiatorki, goldy 4mm 100zl

7. felgi "tuningowe", chromowane nowe, z nowiutenkimi oponami (twardymi) nadajacymi sie do driftu - 70zl

8. uzywane felgi hpi z 6mm offsetem i oponami 50zl

bedzie jeszcze bagus, pakiety i silniki, ale to juz potem, bo mi sie nie che fotek robic, co do zdjec to sorry za jakosc - aparat ma uszkodzona matryce :(... pozdrawiam, fotki ponizej:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f9 ... d07ea.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e45 ... 7c811.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fb ... 3857a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb7 ... 01afe.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b87 ... 72d16.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/583 ... 94ea1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/378 ... 3c9e4.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d23 ... 3b9f9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fb ... 8bfea.html


Edit:
Zapomnialem dodac, ze mozliwy odbior osobisty w Wawie, lub na trasie wa-wa-opoczno, wszytko mozemy zalatwic przez allegro. oto moej konto:

http://www.allegro.pl/show_user.php?search=_bollo_

_________________
"Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni."
Marcel Proust


Ostatnio edytowano N lut 18, 2007 12:39 am przez _bollo_, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 15, 2007 11:04 pm 
Offline

Dołączył(a): So sie 19, 2006 12:16 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Biała Podlaska
2. Podwozie Kyosho PTA2 Rally: nowiutkie lozyska hermetyczne (180zl), alu mocowanie silnika, SS, serwo, metalowe cale przeniesienie napedu (lacznie z dyframi) idealny do rajdow, swietny pod bl, stan podwozia bdb-, stan karoseri db- (uszkodzony "zderzak" pozatym cala), 350zl



Biore bez elektroniki (prosze o cene)

_________________
GG:5446780


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 27, 2007 12:43 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 11:11 pm
Posty: 896
Lokalizacja: Wrocław
ponawiam

_________________
"Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni."
Marcel Proust


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 27, 2007 5:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 5:08 pm
Posty: 205
Lokalizacja: Rybnik
8. uzywane felgi hpi z 6mm offsetem i oponami 50zl

kupie ale bez opon. jest to możliwe?

_________________
TT-01
TEU-302BK
acoms hayabusa FM 40mhz
czekam ja jakiś inny silnik....

Może by wypadało zmienić model...? TAK!!!! X'ray!!
gg: 9326093


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 4:49 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL