Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 12:02 am

Teraz jest N cze 28, 2026 12:02 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor
 Tytuł: xray m18t
PostNapisane: Pn lut 26, 2007 10:36 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 23, 2006 12:25 pm
Posty: 507
Lokalizacja: Rzeszów
do sprzedania jest xray m18t. Model ma silnik xraya 300, serwo xraya na metalowych zebatkach, jakis pakiet..
Do tego wymienione dwie zwrotnice na aluminiowe, aluminiowe mocowanie silnika, przejsciowka na kola 1:10 hudego no i dodaje kola 1:10, na wszystko buda wv garbus ten nowy - beatle czy jak mu tam :P fotki na dniach zapodam.
ZEBY BYLO JASNE.. w modelu nie ma regulatora i nie jest to rtr..
cena 450 - do negocjacji
kontakt : gg 1498589 pbmx@wp.pl lub pw ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 12:02 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL