Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 3:40 am

Teraz jest N cze 28, 2026 3:40 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lut 20, 2007 10:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
1. Buda HPI Suzuki Escudo - 1/10 -idealna, pomalowana
link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=168768042

2. Koła MT itp.
Opony - HPI SUPER RADIAL

Felgi - Traxxas (sześciokąt wielkość standartowa dla skali 1/10 i super scale)
Stan BDB
Cena: 85zł
Możliwość zakupu wachaczy i półosi widocznych na foto (HPI RS4 MT)
Foto:
http://img234.imageshack.us/my.php?image=img9639lt6.jpg
http://img234.imageshack.us/my.php?image=img9641hq4.jpg

3. Regulator Novak XRS
-przód/hamulec/wsteczny
-ograniczenie powyżej 15 zwoi
-bardzo małe wymiary, nadaje sie do micro.
-wtyk Tamiya
-przedłużony kabel do wyłącznika (około 20cm)
CENA: 160zł
foto poglądowe: http://www.teamnovak.com/products/esc/xrs/xrs.html

4. Regulator Traxxas XL-1
-przód/hamulec/wsteczny
-ograniczenie powyżej 17 zwoi
-wtyk Tamiya
CENA: 100zł
Foto: http://img234.imageshack.us/my.php?image=xl1gp3.jpg

5. Silnik Venom Fireball Modifieds 17T
- 17 zwoi
- kabelki
- stan dobry
CENA: 45zł

Więcej info na gg: 5648139

Przykro mi - 6 a nie 7 dni - Adrian

_________________
HPI RS4 Rally


Ostatnio edytowano Wt lut 27, 2007 10:04 am przez Jaccuss, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 26, 2007 11:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 10:07 pm
Posty: 266
Lokalizacja: Huta Mińska
Ładowarka Duratrax IntlliPeak Mini Pulse
Stan BDB - w 100% sprawna.
- kabelki
- pudełko
- instrukcja (ANG.)
CENA: 120zł

_________________
HPI RS4 Rally


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 3:40 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL