Witam!
Chwilowo zmuszony jestem wyprzedac moje "graty", pod młotek idą:
1.Zestaw BL - Mtroniks Genesis Pro Car 100A + silnik KD 5900kv (przy 7.2v 42 480obrotów) - zestaw jest bezobslugowy, nie wymaga tokarki, wymiany szczotk itp, nowy, ja uzwyalem drugiego identycznego zestawu ktory sobie jescze zostawiam,
cena 800zl
2. Podwozie Kyosho PTA2 Rally: nowiutkie lozyska hermetyczne (180zl), alu mocowanie silnika, SS, serwo, silnik 23T, metalowe cale przeniesienie napedu (lacznie z dyframi) idealny do rajdow, swietny pod bl, stan podwozia bdb-, stan karoseri db- (uszkodzony "zderzak" pozatym cala), 350zl -
3. Acoms Hayabusa 40FM 2/4kan - 270zl (moge dorzucic now aku pentagrama 2000mAh za +50zl), pudełko instrukcja, w tym polska...
4. Zestaw Duratraxx inteli mini peak pulse + zasilacz wszystko na goldach 4mm lub na tamiyi, dodatkowo koszyk do AA - 190zl
5. Slizg ofshore traxxasa stan bdb - 150zl
6. Teu 101bk stan bdb - radiatorki, goldy 4mm 100zl
7. felgi "tuningowe", chromowane nowe, z nowiutenkimi oponami (twardymi) nadajacymi sie do driftu - 70zl
8. uzywane felgi hpi z 6mm offsetem i oponami 50zl
bedzie jeszcze bagus, pakiety i silniki, ale to juz potem, bo mi sie nie che fotek robic, co do zdjec to sorry za jakosc - aparat ma uszkodzona matryce

... pozdrawiam, fotki ponizej:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f9 ... d07ea.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e45 ... 7c811.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fb ... 3857a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb7 ... 01afe.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b87 ... 72d16.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/583 ... 94ea1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/378 ... 3c9e4.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d23 ... 3b9f9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fb ... 8bfea.html
Edit:
Zapomnialem dodac, ze mozliwy odbior osobisty w Wawie, lub na trasie wa-wa-opoczno, wszytko mozemy zalatwic przez allegro. oto moej konto:
http://www.allegro.pl/show_user.php?search=_bollo_