Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:52 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:52 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 3:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 8:15 am
Posty: 409
Lokalizacja: Rzeszów
To że filtr spada to jest tylko i wyłącznie wina użytkownika. Mi raz też spadł i teraz zawsze staram się go mocno zacisnąć na gaźniku.

_________________
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 3:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 1:17 pm
Posty: 729
Lokalizacja: Białystok
Mi filtr powietrza nie spadł nigdy. Nie używam opasek zaciskowch i tego typu przedmiotów. Pewnie dlatego, że w pokrywie boxa serva znajduje się "uchwyt" na kolanko. Myśle że wystarczy wygiąć z drutu podobne ustrojstwo i będzie po kłopocie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 6:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Tak, opaska była zacisnięta na maxa. Ale model przewrócił sie i przesmigał na plecach troche po piasku a filtr mam od hpi ten duzy.. wiec jak pisze Toost zaczał sie dyndac i spadł :(

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 6:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 05, 2006 9:25 pm
Posty: 79
Lokalizacja: WARSZAWA Praga
Marek Byrczak napisał(a):
Rozmawiałem ze sprzedającym. On jest w stanie ściągnąć niemal wszystko co produkuje S.H.
częsci podobniesz sa w www.rcworld.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 7:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Gdzie na rcworld widzisz częsci S.H ? Jesli myslisz o Schumacher to sie mylisz, to nie jest zaden skrót od tego. ;-)

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 8:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 05, 2006 9:25 pm
Posty: 79
Lokalizacja: WARSZAWA Praga
Głupio mi sie przyznac ale przeszperałem całe rcworld i niema. Ale moge załozyc sie ze były części do tych silników wyślij wiadomosc z zapytaniem im i napewno powiedza ze były.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 8:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Hmmm, mysle ze nie było. Napewno jak by sie pojawiło cos w ofercie nowego, dostałbym maila ;-) Wracając do tematu silników, to czy starterboxem odpale nowke silnik ? gdyż kolega ma starter z zelowym aku i miał problemy by odpalic swoj nowy motor i ze dopiero szaropanką go ruszył. Mam starter Ofny podłaczyłem do Aku BP 72Ah i spokojnie pomyka silnikiem który ma b dobrą kompresje, czy mysliscie ze nowym nie ruszy, starczy mu siły ?

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 06, 2007 12:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Jarek Poniatowski napisał(a):
Hmmm, mysle ze nie było. Napewno jak by sie pojawiło cos w ofercie nowego, dostałbym maila ;-) Wracając do tematu silników, to czy starterboxem odpale nowke silnik ? gdyż kolega ma starter z zelowym aku i miał problemy by odpalic swoj nowy motor i ze dopiero szaropanką go ruszył. Mam starter Ofny podłaczyłem do Aku BP 72Ah i spokojnie pomyka silnikiem który ma b dobrą kompresje, czy mysliscie ze nowym nie ruszy, starczy mu siły ?


oczywiscie ze odpalisz, ale silnik jako ze nowy moze sie klinowac w gornym polozeniu, troszke zabawy i dotrzesz silnik :)

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 06, 2007 12:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 8:15 am
Posty: 409
Lokalizacja: Rzeszów
Do tego przydatna jest suszarka lub nagrzewnica by silnik podgrzać.

_________________
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 06, 2007 3:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 06, 2005 2:13 pm
Posty: 166
Lokalizacja: Łęczna
Nie wiecie czasem czy do tego silnika S.H. .18 będzie pasował Ez start traxxasa? Albo może ktoś podac wymiary mocowania śrub w ezie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 06, 2007 4:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Wiem jedno ze kolega do S.H 21 zwykłego wpasił Back Plate od LRP Z.28 spec Truggy, lekutko cos musiał spiłowac i działa :P Dzis nie miałem probemów z starterem, dałem zasilanie 13 cel i ruszy chyba kazdym motorem :P

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 08, 2007 8:26 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 23, 2006 12:25 pm
Posty: 507
Lokalizacja: Rzeszów
ja prawdopodobnie bede kupowac sh do revo ( 18. ) wiec jak kupie i dotre to powiem jak wypada w porownaniu do trxa 2,5 ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 08, 2007 9:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Jarek Poniatowski napisał(a):
Wiem jedno ze kolega do S.H 21 zwykłego wpasił Back Plate od LRP Z.28 spec Truggy, lekutko cos musiał spiłowac i działa :P Dzis nie miałem probemów z starterem, dałem zasilanie 13 cel i ruszy chyba kazdym motorem :P


wał trzeba spiłować
jakw kazdym truggy

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 17, 2007 5:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Panowie widziałem Revo z silnikiem S.H 18 jezdziłem modelem i powiem ze osiągi zadowalające. Model dobrze startuje, a silnik nie chciał przekroczyc 100 a nie był przelany. Revo było właściciela tych silniczków S.H i on takze byl zadowolony.


EDIT:

Zapomniałem o najwazniejszym :P Silnik pasuje BEZ przeróbek na org. loze reviaka.

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 18, 2007 12:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 15, 2006 2:22 pm
Posty: 17
Lokalizacja: szczecin
silnik był docierany więc na tą chwilę trudno o ocenę. zobaczymy w ten weekend jak g wyreguluję jak będzie jeździł. odnoszę wrażenie że będzie fruwał pięknie.

_________________
zajebisty sklep WWW.SHAFT.PL

revo .18 - pełen tuning
micro + mamba
t2r + mamba
_______________
= radość z życia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:52 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL