Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:30 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:30 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 09, 2006 7:04 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
skyline napisał(a):
to bede musial silnik rozkrecic?
kolem sie nie da ruszyc czyli rozkrecic silnik??????
i czy mam caly rozkrecic czy tylko od gory od radiatora?a jak on sie mogl zablokowac jakim prawem?


może sam to już więcej nie rozkręcaj
masz dobre klucze imbusowe?
masz klej do gwintów?
masz jakieś imadełko, żeby ten silnik umocowac do rozkręcania?

zaglądałeś w instrukcję jak jest silnik zbudowany?

w najlepszym wypadku zostawiłeś tłok w górnym martwym położeniu (GMP) i jak cylinder ostygł to zacisnął się na tłoku
po totalnym ostygnięciu trzeba go tylko ruszyć w dół.
równie dobrze mogło się coś w środku rozypać i kawałki zaklinowały cylinder

Kaszpirowski nie jestem, na odległość nie uleczam, muszę organoleptycznie
... dotknąć, powąchać, polizać

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 09, 2006 8:46 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 11:00 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Wa-wa
Toost napisał(a):
ciach

Kaszpirowski nie jestem, na odległość nie uleczam, muszę organoleptycznie
... dotknąć, powąchać, polizać


a Ty Ty, zboczuszku ;)

pozdrawiam

_________________
Błażej Gr4N4c1K Zagozda - GTR Team
Stajnia:
Conrad Promotion II 25 - prezent od żony
Savage 3.5 Custom - prawie nówka
Missiler 2WD - elektryk mojej córki
GG: 1664122


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 09, 2006 8:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Gr4N4c1K napisał(a):
Toost napisał(a):
ciach

Kaszpirowski nie jestem, na odległość nie uleczam, muszę organoleptycznie
... dotknąć, powąchać, polizać


a Ty Ty, zboczuszku ;)

pozdrawiam


jak gdzie, czy ja pisałem gdzieś o ... macaniu? :D

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 09, 2006 11:23 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
Toost napisał(a):

... dotknąć, powąchać, polizać


Nie wyprzesz się :) :)

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 09, 2006 12:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Forrest napisał(a):
Toost napisał(a):

... dotknąć, powąchać, polizać


Nie wyprzesz się :) :)


o wy zboki jedne :D

nie będe pisał, bo tu sporo młodych jest, ale jest róznica między dotknąć a pomacać :D

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 09, 2006 1:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
wiem juz :
CRANKSHAFT (STANDARD SHAFT)
ludzie jakby ktos z was mial na zbyciu dobry a uzywany za darmo albo za grosze prosze pisac na pw
nr ident: 15121

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:30 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL