Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:26 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:26 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
kolejny problem przyszedl naprawiony evo cacy za 1 przejadzem b.dobrze jedzil jak chcialem drugi raz zapalic jajo sprawdzilem to grzalke nienaladowana ale pred 1 startem sprawdzalem i grzala teraz jak chce wsadze roto do backplatu i wciskam guzik to zamiast sie krecil backplate to roto start i roto sie zacina czym to moze byc powodem prosze o pomoc!

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
rozładowany pakiet roto?

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
roto dziala normalnie
ale mam tez ze czy ma flywheel to srebrne ma sie nie ruszac bo moje ostro dokrecone ma tak byc?
i jezeli startowalem na grzalce ktore nie pogrzewa moglo cos sie stac i dlaczego mi sie backplate nie kreci tylko roto ta obudowa mnie kreci a nie backplate?

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
skyline napisał(a):
roto dziala normalnie
ale mam tez ze czy ma flywheel to srebrne ma sie nie ruszac bo moje ostro dokrecone ma tak byc?
i jezeli startowalem na grzalce ktore nie pogrzewa moglo cos sie stac i dlaczego mi sie backplate nie kreci tylko roto ta obudowa mnie kreci a nie backplate?


zaraz, uporządkuj wypowiedź swoją, bo wyszło że kręci cie roto :D :D

czy chodzi o to, że naciskasz guzik, niby wszystko normalnie,a nie kręci się silnik i nie możesz odpalić? roto kręci się w miejscu i jakby nie miało wewnątrz podłączenia?

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
wlasnie ze mnie kreci roto przekreca sie ta odbudowa a nie backplate a czy flywheel ma byc mocno zamocowany?

a jak silnik nie ma grzaly i startuje roto to co sie stanie?



pomocy!!!!!!!

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
skyline napisał(a):
wlasnie ze mnie kreci roto przekreca sie ta odbudowa a nie backplate a czy flywheel ma byc mocno zamocowany?

a jak silnik nie ma grzaly i startuje roto to co sie stanie?



pomocy!!!!!!!


Nic się nie stanie, jeżeli nie masz paliwa w zbiorniczku. Roto jest po to, żeby zassać paliwo, a po co zalewać silnik :?: :wink: :wink:

Chyba czegoś nie rozumiem. Backplate to jest "to" całe co jest przymocowane do silnika. W ogóle nie wiem o jakiej obudowie mówisz? ja mam tylko "wypustkę" do której wkłada się roto, nic więcej.

A juz skumałem z tym kręceniem ciebie. powiedz czy to jest tak, że naciskasz guzik, a silnik nie kręci, tylko roto jakby się "zacina" i chce się obrócić? jeżeli tak, to jednak pakiet. Ja miałem kilka razy tak, ze sprawdzalem na sucho roto, wszystko się kręciło, a jak jechałem na tor i włożyłem to prawda była brutalna - wyładowany pakiet.

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
ale roto kreci w lewo tak? jak ja chce krecic backpalte w lewo to nie chce sie krecic flywheel jest przymocowane mocno ze sie nierusza to jest flywheel:

http://www.hpi.pl/sklep/product_info.php?products_id=71

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
u mnie tak sie robi jak silnik zalejesz kompletnie. Wydawać by się mogło przy kręceniu roto "na luźno", że jest w porządku. Ale wsadzisz do silnika i jakby próbowało Ci rękę wykręcić - to dlatego, że silnik na wale ma taki opór (zbyt duzo paliwa w komorze spalania), że roto nie daje rady go obrócić. Musisz wylać paliwo, które sie znajduje w komorze spalania i od nowa zassać paliwo.

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
ale dlaczego mi sie backplate nie kreci w lewo a w prawo tak ma tak byc?

i czy flywheel ma sie wogole nie ruszac? bo ja tak mam no powiedzcie mi otym flywhelu prosze
i jak mam ztamtad wylac paliwo rozkrecic silnik?

_________________
pozdrawiam Bartek


Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2006 6:40 pm przez Bartek Koźbielak, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
skyline napisał(a):
ale dlaczego mi sie backplate nie kreci w lewo a w prawo tak ma tak byc?

i czy flywheel ma sie wogole nie ruszac? bo ja tak mam no powiedzcie mi otym flywhelu prosze

roto powinno kręcić w prawo

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
no a jak wylac to paliwo i co z tym flywheel???????????????????

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
chyba w lewo powinno być, bo zgodnie z ruchem kręcenia się roto.

Do Wojtek Sadowski: U mnie są dwie przyczyny: 1. Własnie zalanie (zapomniałem o nim wspomnieć) 2. Wyładowany pakiet.

flywheel montujesz na wał, to jak ma ci sie ruszać?

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
ok mam flywheel ze sie wogole nie rusza dlatego ezjest zalany tylko jak mam te paliwo wylac z silnika mam go rozkrecic? ???????

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 6:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 28, 2005 3:45 pm
Posty: 828
Lokalizacja: Białystok
Przechyl samochod na prawa strone i pokrec kilka sekund roto. :mrgreen:

_________________
gg.7964668


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 7:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
Wojtek Sadowski napisał(a):
u mnie tak sie robi jak silnik zalejesz kompletnie. Wydawać by się mogło przy kręceniu roto "na luźno", że jest w porządku. Ale wsadzisz do silnika i jakby próbowało Ci rękę wykręcić - to dlatego, że silnik na wale ma taki opór (zbyt duzo paliwa w komorze spalania), że roto nie daje rady go obrócić. Musisz wylać paliwo, które sie znajduje w komorze spalania i od nowa zassać paliwo.

no wlasnie calkowicie zalany to sie nie da roto
trza rozkrecic silnik??????

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:26 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL