Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 7:49 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 7:49 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor
PostNapisane: Pn cze 05, 2006 5:56 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
Witam, poniewaz nie mam czasu na jezdzenie modelem, postanowilem go sprzedac, bo po co ma sie kuzyc, czy stac w nie ruszany. Wszystkie czesci byly nowe i uzywalem ich od poczatku lutego do konca kwietnia, takze stosunkowo nie dlugo. Wszysko sprzedaje oddzielnie, ewentualnie jesli ktos by chcial kupic kilka rzeczy razem pomyslimy nad zejsciem troszke z ceny. Do wszystkie mam oryginalne pudelka i instrukcje.


1. PODWOZIE Tamiya Blazing Star (Bagus) naped na 4 kola, podwozie calkowicie olozyskowane ( koszt olozyskowania okolo 100zl ) z tylu miesieczne amortyzatory Carson ( koszt takich amortyzatorow to 100zl ), do modelu dodaje kilka czesci zamiennych, dodatkwe sprezyny poniewaz jedne sa dosc miekkie i zalozenie drugich poprawia troche twardosc oraz 3 zebatki atakujace ( 16T, 17T, oraz 21T ). Model jest w stanie b.dobrym, procz oczywistych rys na podwoziu, ale jak wiadmo jest to nieuniknione.
Cena: 210zl i ewentuanie jesli ktos by chcial za dodatkowe 40zl dodam duzo szersze i wyzsze opony z felgami od monstera.
Jesli ktos ma jakies pytania prosze je zadac tutaj albo na PW, a odpowiem. Link do aukcji http://www.allegro.pl/item108439356_tamiya_blazing_star_hpi_carson_team_losi_lrp.html

2. LADOWARKA cyfrowa Multicharger firmy Multiplex razem z zasilaczem kupionym u Rojny, ladowarka jak i zasilacz w stanie celujacym, zero wad, zero uszczerbkow na ich zdrowiu. Do zestawu dodaje koszyczek do ladowania 8 akusow, oraz zlacze do ladowania pakietow z wyjsciem "duza Tamiya". Cena 310zl
Jesli ktos ma jakies pytania prosze je zadac tutaj albo na PW, a odpowiem.
Link do aukcji
http://www.allegro.pl/item108436140_multiplex_multicharger_zasilacz_super_cena_.html


3. APARATURA Sanwa Blazer stan aparatury celujacy, serwa w stanie b.dobrym, jedno oryginalne serwo od poczatku bylo wadliwe, dlatego zostalo wymienione przez sklep w ktorym kupowalem aparature na serwo ACOMS, ktore jest mocniejsze i szybsze od serwa sanwy. Aparatura dziala doskonale zasieg ma bez zarzutu, mozna bylo stracic model ze wzroku a on dalej jechal.
Jesli ktos ma jakies pytania prosze je zadac tutaj albo na PW, a odpowiem.
Cena: 200zl
Link do aukcji
http://www.allegro.pl/item108437757_sanwa_blazer_aparatura_tamiya_hpi_carson_lrp.html


4. Pakiety LRP 3600mah NiMH, pakiety w genialnym stanie wewnetrznym, na niczym nie stracily od nowosci, kazdy laduje sie na ponad 3800mah ( jesli ktos bedzie zainteresowany pakietami to moge to udokumentowac fotkami ), stan zewnetrzny oceniam na dobry, poniewaz naklejki sa podrapane, a obudowy lekko brudne.
Jesli ktos ma jakies pytania prosze je zadac tutaj albo na PW, a odpowiem.
Cena: 100zl za szt
Link do aukcji
http://www.allegro.pl/item108441921_lrp_3600_nimh_pakiet_carson_hpi_team_losi.html


5. Akumulatorki GP 8 szt. stan zewnetrzny b.dobry mniej, wewnetrzny bardzo dobry, laduja sie na okolo 2300mah, czasem jest to ociupine mniej czasem wiecej. Zdjecia nie mam na serwerze, ale akusy sa widoczne na zdjeciu ladowarki w punkcie 2. Cena to 45zl za 8 szt.

Jesli ktos jest czyms zainetresowany prosze pisac pod nr gg 6971174 mail kamil_bike@interia.pl lub dzwonic 504093717 [/url]

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 12:16 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
Akumulatorki GP i jeden pakiet LRP sprzedane

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 12:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
biore dwa pakiety

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 2:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 8:43 am
Posty: 111
Lokalizacja: Świętochłowice
ile zostało pakietów
wuślij mi zdjecia naemail machniol00@o2.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 2:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
niestety nie ma juz ani jednego pakietu

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 2:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2005 8:44 pm
Posty: 140
Lokalizacja: kraków Auta: AeroMax + semitrailer, TB-02, TL-01, CC-01, Micro RS4
szybko poszly :D :D

_________________
jeden z tych co uważają, ze porządnych modeli już nie ma...

"If everything seems to be under control, you’re just not going fast enough" - Mario Andretti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 5:30 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
wszystkie pakiety sprzedane

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 7:41 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
dzis jeszcze zostal wrzucony regulator LRP ograniczenie 10zwoi, stantechniczny celujacy, ma tylko delikatne ryski na podstawie, zostal on wymieniony przez producenta na nowy na gwarancji, dostalem go jakos w polowie lutego moze pod koniec, uzywany byl tak samo jak reszta czesci do konca kwietnia z tym ze tylko 3 razy, poniewaz byl w mad fighterze a nim jezdzilem bardzo malo. Cena jaka by mnie interesowala to 220zl.
Mysle ze to nie duzo jak za praktycznie nowy regiel, do niego dodaje wszystko to co bylo w komplecie, lacznie z karta gwarancyjna.
Link do aukcji http://www.allegro.pl/item108692680_lrp_regulator_a_i_automatic_pro_reverse_digital.html

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 9:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 10:05 pm
Posty: 189
Lokalizacja: stargard szczec.
możesz napisać coś więcej o tych kołach od mt?? bo bym se je kupił podaj wymiar i jaki bierznik i sześciokąt.

_________________
DF-02 odszedł :(:(
teraz będzie asso RC18T :D:D(kopia:P)




www.rcszczecin.oz.pl <---- forum modelarzy w szczecinie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 10, 2006 8:10 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
poszlo podwozie, reszta dalej aktualna

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 12, 2006 5:13 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
poszla ladowarka z zasilaczem

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 13, 2006 1:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 28, 2005 3:45 pm
Posty: 828
Lokalizacja: Białystok
Masz moze jakis wyłacznik :?:

_________________
gg.7964668


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 12:50 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
aparatura i regiel poki co zarezerowane

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 7:49 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL