Piotr Krzyżanowski napisał(a):
ta zebatka pokazana przez Wojtka zapewnia lepsze chlodzenie sprzegla-ale czy jest bardziej wytrzymala?
Podobno jest wykonana z jednej czesci.
Kadzio kup ta co miales, skrec dobrze w odpowiedniej odleglosci zeby, i uwazaj zeby cos do hamulca nie wpadlo. Zobaczysz, ze bedzie OK.
Wojtek, a czy zebatki odbierajace nie padaly z Twojej winy? ( np z duzy luz albo za maly? ). Moze cos wpadlo miedzy nie? hm..
_________________
Gallery of my cars
Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.
The end.