Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:59 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:59 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 30, 2006 8:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Piotr Krzyżanowski napisał(a):
ta zebatka pokazana przez Wojtka zapewnia lepsze chlodzenie sprzegla-ale czy jest bardziej wytrzymala?


Podobno jest wykonana z jednej czesci.

Kadzio kup ta co miales, skrec dobrze w odpowiedniej odleglosci zeby, i uwazaj zeby cos do hamulca nie wpadlo. Zobaczysz, ze bedzie OK.

Wojtek, a czy zebatki odbierajace nie padaly z Twojej winy? ( np z duzy luz albo za maly? ). Moze cos wpadlo miedzy nie? hm..

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 30, 2006 9:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
kadzio napisał(a):
eh z tą srubą mam wielkie problemy :/
grzeje ją
stukam młoteczkiem
siłuje się kombinerkami i nic :/

jak narazie udało mi się zdjąć zębatke z silnika (wysunełem ją na siłe łamiąc podkładke)
w miejsce standardowej podkładki postaram się założyć e-clipsa



http://www.hpi.pl/sklep/product_info.ph ... cts_id=337
czy ta zębatka będzie pasować do mt2


żabka do rur na koło zamachowe, kombinerkami śrube za łep i pójdzie
trzeba tylko odpowiednią siłe przyłozyć :)
w miejsce zniszczonej zruby proponuję coś z łbem sześciokatnym lub umpolem (ja zastosowałem to drugie bo ciężko znaleść dobrą śrubę z łbem szeciokatnym w rozmiarze M3)
Udało mi się kupić śruby umpolowe M3x10 ze stali utwardzanej ... po 30gr za sztukę :D

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 31, 2006 1:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz maja 04, 2006 7:41 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Mielec - Kraków
Czy ta zebatka RACING CLUTCH BELL daje od zwyklej HEAVY-DUTY jasli tak to jaka wybrac do savage 4.6 ss

Ta zebatka RACING CLUTCH BELL jest stalowa

_________________
GG:1987033
Skype:cycu92

Szukam sponsora :D

Hpi Savage 4.6 ss
Futaba 3PM 75.990 MHz FM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 31, 2006 6:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 8:10 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Gdańsk
no dobra to żem zaoszczędził 61 zł na zębatce :D

naprawiłem moją pękniętą zębatke
do naprawy użyłem migomatu
jutro postaram się usunąć nadmiar spawu i zamontować w mt2
wkrótce przetestuje ją
i mam nadzieje że nic nie pęknie :P

_________________
bonzer na części
x-mods
HPI MT2


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Wt cze 23, 2026 6:59 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL