Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 7:24 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 7:24 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł: instrukcja
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 9:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 2:45 pm
Posty: 16
Lokalizacja: gdańsk
dzieki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 9:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
Jendras33 napisał(a):
no właśnie, to trzeba by podkreślić zawody :lol: a tak nawiasem mówiąc: Ty masz Revo i co ono takie RTR wystarcza do zawodów? jakoś nie chce mi sie wierzyć....

Wystarcza.

Ja jechalem savagem 3.5 100% seryjnym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 9:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
Adam Jugowski napisał(a):
Jendras33 napisał(a):
no właśnie, to trzeba by podkreślić zawody :lol: a tak nawiasem mówiąc: Ty masz Revo i co ono takie RTR wystarcza do zawodów? jakoś nie chce mi sie wierzyć....

Wystarcza.

Ja jechalem savagem 3.5 100% seryjnym.


no własnie ja sie pytałem kolegi który ma Revo. Co do Sava nie mam wątpliwości.

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 10:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Artur Groszkowski napisał(a):
Ma wszystko, ale to "wszystko" jest takie jakby nic nie bylo :), ja mowie pod katem zawodow.


a tak dokładniej?

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 11:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 1:35 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Poznań
Toost napisał(a):
Artur Groszkowski napisał(a):
Ma wszystko, ale to "wszystko" jest takie jakby nic nie bylo :), ja mowie pod katem zawodow.


a tak dokładniej?


heh, no wlasnie...wydawao mi się, ze Adam Jugowski jechal seryjnym savem 3,5... chyba ze silnik wymienil, ale tego nie wiem..wydawalo mi sie ze nie, a doszedl do finalu...


EDIT
dopiero teraz przeczytalem poprzednie posty-teraz jestem pewien ze byl to seryjny sav

_________________
X-ray 808 + RB C6 L2g
Savage 4,6 X SS | LRP Z.28R | Low CG |
X-Ray M18+SPEED300+HS81MG+GP1100+FULL TUNING
gg 2102790


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 23, 2006 8:27 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 12, 2005 1:54 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Wałbrzych
A dokladniej to nie bede sie wypowiadal bo przeciez wiadomo kto bedzie bronil modeli savage i moja opinia zaraz zostanie wysmiana. Dla mnie te modele to badziewie i wiecej nie bede sie wypowiadal.

_________________
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 23, 2006 8:44 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Artur Groszkowski napisał(a):
A dokladniej to nie bede sie wypowiadal bo przeciez wiadomo kto bedzie bronil modeli savage i moja opinia zaraz zostanie wysmiana. Dla mnie te modele to badziewie i wiecej nie bede sie wypowiadal.


popatrz, a ja tylko sprężyny wstawiłem czerwone i Bemowo wygrałem

nie chodzi tu o bronienie modeli tylko o racjonalne argumenty
"nie, bo nie i już" to moja trzyletnia córka odpowiada

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pn cze 22, 2026 7:24 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL