Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:07 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:07 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: N maja 21, 2006 3:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz maja 04, 2006 11:31 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Dublin
Witam

Dopiero zaczynam ( a moze raczej chce zaczac ) swoja przygode z modelami RC interesuje mnie Monster Truck, ale zalezy mi na dobrym przyspieszeniu, duzej predkosci Max i dobrej wytrzymalosci modelu, stabilnosc na duzych kamieniach itd, wiec mysle o 2 modelach, ale nie wiem, ktory z nich wybrac, czy EK4 z Thunder Tiger, czy Revo 3.3 z Traxxas. Mile widziane jeslii ktos napisze jaka predkosc osiaga model EK4, bo nie udalo mi sie znalezc tego w zadnych zrodlach, a takze co trzeba jeszcze dokupic jesli zaczyna sie dopiero swoja przygode z modelami RC.


Pozdrawiam

PaMeL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 4:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
ja ci proponuje savage 3,5 rtr lub 25 rtr na poczatek

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 4:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Bierz Reviaka. Thunder Tiger to firma nie ciesząca się aż tak duża popularnością jak Traxxas. Revo z nowym sinlikiem i wudłużonym podwoziem to naprawdę dobry wybór. Modele spalinowe Traxxasa mają wiele ułatwień dla nowiciuszy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 4:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 10:46 am
Posty: 142
Lokalizacja: Olsztyn
Piotr Michalski napisał(a):
... Modele spalinowe Traxxasa mają wiele ułatwień dla nowiciuszy

Ja bym raczej nazwał to wygodą użytkowania i dostępu do poszczególnych elementów konstrukcji modelu :) W kwestii problemu z wyborem modelu stawiam na revo 3.3
Moim zdaniem warto poczekać na dziecko traxxas'a :D

_________________
Ofna Ultra LX Comp II


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 4:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Gismo_PL napisał(a):
Ja bym raczej nazwał to wygodą użytkowania i dostępu do poszczególnych elementów konstrukcji modelu :)

Nie chodziło mi o to. Miałem na myśli raczej EZstarter, który automatycznie odcina zasilanie rozrusznika przy zalanym silniku. Dzięki temu łożysko jednokierunkowe służy bardzo długo. W moim pierwszym T-maxxie działało ono bezobsługowo przez 17l, dopiero wtedy pierwszy raz je wyczyściłem i nigdy nie zaczęło przepuszczać. Niestety te łożyska dość szybko padają przy nieumiejetnym posługiwaniu się roto starterm lub szarpanką.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 4:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 10:46 am
Posty: 142
Lokalizacja: Olsztyn
Wszystko pada przy nieumiejętnym posługiwaniu się - dotyczy to nie tylko łożysk, modeli ale i .... kobiety dobrze wiedzą o co chodzi :lol: :lol: :lol:

_________________
Ofna Ultra LX Comp II


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 6:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
szczerze ja mam sava, ale jezeli wybrałeś te dwa to bierz Revo.

a tak poza tym, jeżeli dopiero zaczynasz to polecam Savy. Nie dlatego, ze Revo jest gorsze. Po prostu masz na początku wszystkie części dostępne na Hpi. Owszem, części Revo są dostępne ale nie w takiej ilości jak Hpi.

EDIT: jakoś dziwnie, na stronie traxxasa jest że Revo 3.3 available now, na TH dopiero na koniec maja. Jeszcze na stronie producenta jest inna buda - w kolorze neibieski, a na TH jakas taka niebieska.

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 10:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz maja 04, 2006 11:31 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Dublin
Co do dostepnosci czesci, nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia, mieszkam w Irlandii, wiec dostep bedzie tak czy siak utrudniony, licze sie z tym, ze na pewno nie raz bede musial cos sprowadzac z USA, bo modele spalinowe sa dosyc malo popularne tutaj, szczegolnie takich film jak w Polsce, tutaj bardzo popularny jest CEN.

pozdro

PaMeL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:07 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL