Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:55 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:55 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: N maja 21, 2006 1:32 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 12, 2005 5:16 pm
Posty: 109
Lokalizacja: Katowice Piotrowice
Witam, mam dp sprzedania dwa pakiety GP 3300 NIMH w dobry stanie, dobrze czymaja prad, i maja fajny power :) cena za oba 150 Zł, do nabycia w rudzie na zawodach. Putac o Michała Team Formuła. GG 1394935 lub kom. 605-046-857. Dziekuje .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 2:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
Mozesz cos wiecej o nich powiedziec(ile razy byly ladowane itp) i jakies foto dac, czy istnieje mozliwosc wysylki

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: GP 3300 NIMH
PostNapisane: N maja 21, 2006 4:43 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 12, 2005 5:16 pm
Posty: 109
Lokalizacja: Katowice Piotrowice
Mam ja około dwoch lat , nie mogo okrteslic ile razy były ładawane, na za wodach uzywam innych, wysylka jest mozliwa ,nie sprawy, wchdfzi wnie okoł 3900, jest nich zadowalony :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 4:45 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 12, 2005 5:16 pm
Posty: 109
Lokalizacja: Katowice Piotrowice
Jak ochodzi o zdjecie to niemam :(, ale postaram sie onie :).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 10:40 pm 
Offline

Dołączył(a): So lut 12, 2005 5:16 pm
Posty: 109
Lokalizacja: Katowice Piotrowice
Jak chcesz to Ci je opisze, włsnymi słowami, co ty na to ? Jeden znich ma slady po ich izywaniu, morzesz sie do myslec , były to moje pierwsze pakiety , które lutowałem i wyszło niezle :) :), drugi jest w takim lepszym stanie, bedziesz znich zadowolony :), ja jestem zadowoly.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:55 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL