Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:00 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:00 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: N maja 21, 2006 11:03 am 
Offline

Dołączył(a): N maja 07, 2006 12:04 am
Posty: 8
Lokalizacja: Łódź-USA
Witam Wszytkich Bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!!


Mamy do zaoferowania wszelkiego rodzaju Samochody Spalinowe jak i również części i akcesoria.
Samochody są sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych w konkurencyjnych cenach jedyna wadą jest czas oczekiwania "do 1,5 miesiaca " :wink:

Wszelkie pytania prosze kierowac na gg 2412183 lub tel 509-713-972


Ceny Modeli MT wachaja sie od 1400 do 1900zl Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 11:17 am 
Offline

Dołączył(a): N maja 07, 2006 12:04 am
Posty: 8
Lokalizacja: Łódź-USA
nie wystawiam Faktur .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 11:51 am 
Offline

Dołączył(a): N maja 07, 2006 12:04 am
Posty: 8
Lokalizacja: Łódź-USA
Jak Chcesz wystawie ci Fakture nie ma problemu:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 12:42 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 07, 2006 12:04 am
Posty: 8
Lokalizacja: Łódź-USA
30% wartosci paczki (ystawiam aukacje dla wiarygodnosci )
potem czekamy na paczke ktora idzie do mnie do polski potem preferuje osobisty odbior.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 12:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 8:09 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Warszawa HB Cyclone Hara
a ile by u Ciebie kosztowaly zakupy powiedzmy za 80$ ze wszystkimi przesylkami?

_________________
HPI Team Poland

RCWawa Team Zapraszamy

Mateusz to nie mój brat!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 1:05 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 07, 2006 12:04 am
Posty: 8
Lokalizacja: Łódź-USA
80$+20$ dla mnie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 1:29 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 07, 2006 12:04 am
Posty: 8
Lokalizacja: Łódź-USA
Dziwne z waszej strony wiele jest zainteresowanych kupnem takich rzeczy i do tej pory sa bardzo zadowoleni z tej decyzij.a co do sukcesow to je juz odnioslem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 2:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Jeszcze jedno pytanko. Czy w takim razie prowizja 20% jest liniowa? Czy może jej wzrost jest odwrotnie proporcjonalny do wzrostu ceny zamówionych towraów? :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 2:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 02, 2005 5:37 pm
Posty: 375
powiem tyle:
Cytuj:
Zakaz komentowania cen wystawionych przez innych. Jeżeli będzie ona za wysoka to poprostu model się nie sprzeda. O podobnych sprawach można powiadamiać na PM,


dotyczy to również komentowania warunków handlowych;
dziś po powrocie do domu wykasuję wszystkie komentarze i ostrzegam przed ich dalszym zamieszczaniem w tym wątku (oraz we wszystkich innych w dziale "sprzedam") :evil:

nie podoba się - nie kupuję
jeśli nadal mam coś na wątrobie - piszę pm`a
mam żyłkę detektywistyczną - zatrudniam sie u Rutkowskiego
zajmuję się analizą rynku RC - piszę opracowanie/analizę/artykuł i próbuję go opublikować na rcauto lub w prasie modelarskiej


edit: komentarze wykasowane


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:00 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL