Sprzedam spalinowke Street Force GP.
Autko w starnie dobrym (ryski na plycie podlogowej - nieuniknione).
Silnik to 2,5ccm. Praktynie nowa glowica. Autko nie bylo duzo jezdzone.
Samochod sprzedaje jako RTR - aparaturka Sanwa Dash Saber, ok. 2,5-3L paliwka Tornado 16%, butelka do tankowania, grzalka do swiecy. Jedyny problemem sa kola - 2 oponki w dobrym stanie (1 lekko przycieta) + 2 do wymiany, felgi ponadkruszane w tym 1 była zlamana i sklejona (da sie jezdzic). Do modelu dorzucam: 3 dodatkowe poloski, wlasnorecznie zrobiona alu wiezyczka przednia, kilka elementow przedniej zawiechy. Autko nie jest do konca wyregulowane. Do odpalenia potrzebne sa tylko baterie do odbiornika, nadajnika i grzalki. Buda w stanie prawie idealnym! Model ma niestety zlamane przednie slupki od budy (sklejone), ale to raczej nie jest problem. Ma tez jedna czesc z zawieszenia nieoryginalna i zamiennik zostal zrobiony przeze mnie. Wszystko dziala jak powinno i w niczym to nie przeszkadza.
Predkosc maksymalna 80km/h!
Jeżeli chodzi o samo auto to jest to torowe 4wd z przeniesieniem napedu przez paski, 2 biegi, amorki gwinowane (z przodu krotsze - tyl dluzsze, pełna regulacja zawieszenia itd.
Wiecej:
http://www.rc-car-warehouse.com/products/4636/
Najlepiej Warszawa (wysylka raczej odpada).
Fotki:
http://img394.imageshack.us/img394/6348/dsc002493nt.jpg
http://img394.imageshack.us/img394/9186/dsc002507qx.jpg
http://img394.imageshack.us/img394/9109/dsc002518se.jpg
http://img394.imageshack.us/img394/3450/dsc002522hb.jpg
http://img394.imageshack.us/img394/2762/dsc002534vn.jpg
http://img394.imageshack.us/img394/7568/dsc002544bj.jpg
http://img394.imageshack.us/img394/8033/dsc002551if.jpg
UWAGA: Kola na fotkach nie wchodza w sklad zestawu, lecz mozna sie co do nich dogadac.
Cena ok. 700zł do negocjacji.
Ewentualne pytania, jakies konkretne fotki -
mojo_joyo@wp.pl
Pozdrawiam