Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:34 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:34 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 1:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
proszę traxxas stampede pod nosem http://www.allegro.pl/item94056975_trax ... awny_.html

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 2:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 06, 2005 5:38 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Radom
Ja Ci polecam Bonzera. Też mam model z mikrozabawki.pl - tl-01 on road. A jeżeli chodzi o regulator w tym modelu to wytrzymuje on nawet 17 zwoi :!: To czy on tyle wytrzyma to zależy jakie masz w nim rezystory. Jeśli masz rezystory oznakowane symbolem IRL3803 wtedy wytrzyma 17 a może i więcej zwoi (nie testowane). Jednak nawet jeśli Ci się trafi model, który będzie miał regulator z rezystorami o symbolu IRL2203 (mogłem się pomylić bo nie pamiętam dokładnie) to bardzo tanio możesz kupić do niego te lepsze rezystory.

_________________
Radomski Klub RC
GG: 6133586
---------------------------
Futaba 3PM Fasst
E-Revo (MMM 2200+6S LiPO)
TL-01 :: RC18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 2:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
KRAVID, nie rezystory tylko TRANZYSTORY !! A tak w ogóle to silnik 15 zwojowy do TL-01B ? Taki silnik potrzebuje dużego przełożenia aby się wkręcić na swoje obroty a w TL-ce nie ma dużego pola manewru jeśli chodzi o przełożenia. Osobiście szukałbym silnika o jak największym momencie obrotowym np. Tamiya TZ, który bez problemów chodziłby na firmowym odbiorniko-regulatorze z Bonzera.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 2:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Jest teraz na allegro, daj 400zl i zobaczysz co i jak.
Kurcze skad ja ten problem znam. Moi tez nie chcieli sie zgodzic na cos drozszego, najpierw mialbyc za 300, pozniej teoretycznie za 500zl rustler :D a pozniej mt2, po prostu sie przyzwyczaili. Popros Ich troche, napewno w koncu sie zgodza. Moze powiedz czy jednak nie moglbys za okolo 500zl, bo w granicach 400 sa bardzo zle modele itd. Za 500 napewno dostaniesz cos lepszego. Pozdrawiam

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 2:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 17, 2006 8:01 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Podlasie
no nic, muszę szukać bonzera bo innego wyjścia chyba nie ma. Ten stampede z allegro pewnie będzie ponad 400, a i chyba jest bez apy (?)
Ten silnik TZ to tylko zwiększy przypsieszenie i polepszy jazdę w terenie czy i prędkośc tez?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 2:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 1:39 pm
Posty: 232
ja mam mada
kupilem go uzywanego 0,5 miesiaca temu i juz go troche znam wiec jego plusy to:

- ma dosc dobre przyspieszenie i predkosc,
- dobra zwrotnosc,
- dobra przyczepnosc,
- duza dostepnosc czesci,

a minusy to:

- przy duzej predkosc podskakujace przednie kolka i przez to slaby zakret,
- przynajmiej u mnie jest maly zasieg,
- jak sie jedzie to wszystko sie tlucze i chalasuje,

jak narazie to mi wystarcza i nic nowego nie kupuje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 2:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
TZ zwiększy zarówno prędkość jak i przyspieszenie a dodatkowo dzięki dużemu momentowi obrotowemu model będzie lepiej poruszał się w terenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 4:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 17, 2006 8:01 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Podlasie
a cena? widzieliście kiedyś używanego rustlera/stampede, jeśli tak to w jakiej był cenie z aparatura?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 03, 2006 2:36 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 14, 2005 6:09 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Z Traxxasowa ;)
Ja powiem szczerze, że nie mam pojęcia dlaczego obstawiacie niby za lepszym modelem, który wyjdzie około 2 razy drożej niż bonzo i do tego ma napęd na 2 tylne koła... Przecież nie o to chodzi, żeby mieć model firmowy, tylko o to, żeby dobrze jeździł... Ja gwarantuję, że bonzer na jakimkolwiek torze wygra ze stampede lub rustlerem...

Pozdr.

_________________
http://www.michaldawidowicz.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 03, 2006 8:44 am 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 17, 2006 8:01 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Podlasie
no ja szczerze nie mogę w to uwierzyć... :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 03, 2006 8:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Nostra napisał(a):
no ja szczerze nie mogę w to uwierzyć... :roll:



Uwierz. Jak scigalem sie z Cichym rustlerem a On swoim bonzerem to jechal minimalnie ( ale jechal ) szybciej. Rustler ma naped na tyl, wiec jedzie sie ciezko. Gdyby to byl inny tor niz u nas w Krakowie to moze mialbym wieksze szanse.
Ale nie mozna z gory zalozyc, ze bonzer wygra, najwazniejsze sa umiejetnosci, bo jak ktos w ogole jezdzic nie umie to przescigniesz go rustlerem ( a on bedzie jechal jamminem jakims.. )

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 05, 2006 8:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 11:43 pm
Posty: 181
Lokalizacja: Nowy Sącz www.fpvdrones.pl
Witam

Polecam Bonzera, zestaw sklepowy wymaga jednak drobnych modyfikacji, ktore mozna wykonac niewielkim nakladem sil i srodkow finansowych w trakcie eksploatacji modelu.

za:
łatwo dostepne czesci
zwrotnosc
naped 4x4

pzdr
P

_________________
E-Maxx Brushless ESC Mamba Maxx + Feigao XL Li-Po
E-Maxx wide

http://www.rc-wheels.info/
(stronka o Bonzer tl-01b i E-maxx)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 10, 2006 12:42 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 14, 2005 6:09 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Z Traxxasowa ;)
Nostra napisał(a):
no ja szczerze nie mogę w to uwierzyć... :roll:


Widocznie mało jeszcze widziałeś w swoim życiu :lol:

Pozdr.

_________________
http://www.michaldawidowicz.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 10, 2006 7:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 11:43 pm
Posty: 181
Lokalizacja: Nowy Sącz www.fpvdrones.pl
Ciekawostka na grupach dyskusyjnych
Pozwole sobie zacytować
;)

================================================
Od: Ladziak - wyświetl profil
Data: Śr. 7 Cze. 2006 23:14
Email: "Ladziak" <xxxx@xxxxxxxxxx>
Grupy dyskusyjne: pl.rec.modelarstwo
Jeszcze nie ocenionoOcena:
pokaż opcje

Użytkownik "Ladziak" <xxxxxxxx@xxxxxxxxxxx> napisał w wiadomości
news:e67et4$goc$1@news.onet.pl...

No i anegdota: w BlueCity odbywają się od czasu do czasu jakies zawody
takich wyscigowek elektrycznych - wybaczcie ignorancje, ale nie interesuje
sie tym i sie na tym nie znam. Grunt, ze samochody rozmiarami podobne do
TL-01, budy to jakies Subaru albo Mitsu. Po oficjalnych zawodach przyszedl
malolat z takim Bonzerem. Zawodnicy usmiechy pod nosem, komentarze. A
dzieciak postawil woz na torze, dal gaz do dechy i robil towarzystwo jak
chcial. Czasami jedynie nie wyrabial na zakretach - widac bylo, ze bardzo
przejety i brakowalo mu doswiadczenia. :D

================================================

_________________
E-Maxx Brushless ESC Mamba Maxx + Feigao XL Li-Po
E-Maxx wide

http://www.rc-wheels.info/
(stronka o Bonzer tl-01b i E-maxx)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 11, 2006 12:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Witam

Moim zdaniem kupienie czy bonzera czy mad fightera to kompletne głupstwo. Nie lepij odlozyc troche pieniedzy i zakupic jakis porzadny model do ktorego nie potrzeba tuningu bo juz jest w nim wszystko?
Co prawda nie ma w nich aparatory cza regla ale na to tez lepiej odlozyc jak chcesz tym pojezdzic dluzej niz rok i po wszystkim. Polecam LOSI(sam na nim jezdze). Mozna kupic jakas starsza wersje losiego 2wd lub 4wd i naprawde będzxesz bardzej zadowolony niz z mada lub bonzera. Wiecej kasy trzeba wladowac na poczatku ale nic sie juz nie tuninguje wzxzystko juz jest tylko zmieniac oponki i raz na jakis czas oponki. A i jeszcze jededn plus madem na ZAWODACH SIE NIE POSCIGASZ BO TO ZA SLABY MODEL A LOSI CZY ASSO MOGA WYGRYWAC!!!

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:34 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL