Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 9:55 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 9:55 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 4:47 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Koła 26mm do elektryka 1:10
Koła praktycznie nowe bieżnikowe z czarnymi felgami.

Cena 40zł

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 6:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 27, 2005 8:09 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
jakeis foty mzoe??? jak bys wyslal za pobraniem i mi sie spodobaja to bym moze wziol

_________________
tt-01 silnik 20 zwoi łozyska,23z, 58z, półka nad wałek karbonowa, aluminiowe mocowanie silnika, aluminiowe mocowanie zderzaka, radiator na silnik, regulowane drazki spretne, regulowane tyle zwrotnice, aluminiowy wałek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 6:09 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
fotki niedługo.
narazie jak chcesz moge podać link do opon, felg jeszcze nie znalazłem...

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 6:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 27, 2005 8:09 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
ok to daj a felgi sa jakeis szprychowe czy jakie?? aa i pytanie czy wyslesz za pobraniem

_________________
tt-01 silnik 20 zwoi łozyska,23z, 58z, półka nad wałek karbonowa, aluminiowe mocowanie silnika, aluminiowe mocowanie zderzaka, radiator na silnik, regulowane drazki spretne, regulowane tyle zwrotnice, aluminiowy wałek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 6:50 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Wyślę za pobraniem (wysyłka+koła)

felgi są czarne, szprychowe (7 szprych)

Podobne do felg lecz to nie to


Opony

Sprzedaje tanio ponieważ kurzą się na półce był jeżdżone około 3 razy po 20min nie widać śladów użytkowania.[/url]

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 7:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 27, 2005 8:09 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
na kiedy bys mial foty akurat tych kol co sprzedajesz?? bo wiesz nieche kupic w ciemno. a one sa sklejone?? maja jakies wkladki?? a co to za opony sa ?? bo so podobne do tych z radio controla

_________________
tt-01 silnik 20 zwoi łozyska,23z, 58z, półka nad wałek karbonowa, aluminiowe mocowanie silnika, aluminiowe mocowanie zderzaka, radiator na silnik, regulowane drazki spretne, regulowane tyle zwrotnice, aluminiowy wałek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 7:19 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
To nie są z radio controla na 1000%.
Fotki może jutro może w tym tygodniu

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 9:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 27, 2005 8:09 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
ok a jakiej firmy sa to opony?? i felgi?? sa jakos uszkodzone uszczerbione albo cosik??

_________________
tt-01 silnik 20 zwoi łozyska,23z, 58z, półka nad wałek karbonowa, aluminiowe mocowanie silnika, aluminiowe mocowanie zderzaka, radiator na silnik, regulowane drazki spretne, regulowane tyle zwrotnice, aluminiowy wałek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 9:54 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
te koła są praktycznie nowe ponieważ jak pisałem wyrzej były jeżdżone góra 1h.
Niesą ani wyszczerbione ani nic takiego.

Koła są carsona

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 17, 2006 10:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 8:09 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Warszawa HB Cyclone Hara
kola te sa z kazdym carson ce-4 i maja bardzo dobra przyczepnosc

_________________
HPI Team Poland

RCWawa Team Zapraszamy

Mateusz to nie mój brat!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 18, 2006 12:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
Tak maja dobra przyczepnosc nie trzeba ich żadnymi plynami smarować


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 18, 2006 1:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 5:26 pm
Posty: 811
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński - Gołysz
Zależy na jakim podłozu

_________________
"Przypomniałem sobie, czym jest R/C..."
14 października 2009.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 18, 2006 1:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
na wykładzinie jak na innych to nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 18, 2006 6:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 27, 2005 8:09 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Gliwice
to jak zalatwisz foty to je biore:P bo wole widizec. odezwij sie na 3417244(gg):p

_________________
tt-01 silnik 20 zwoi łozyska,23z, 58z, półka nad wałek karbonowa, aluminiowe mocowanie silnika, aluminiowe mocowanie zderzaka, radiator na silnik, regulowane drazki spretne, regulowane tyle zwrotnice, aluminiowy wałek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 9:55 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL