Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:24 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:24 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 8:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 1:17 pm
Posty: 729
Lokalizacja: Białystok
Odświeżę temat. Chyba zostane przy TORNADO. Model na chwilę obecną wypalił 2 litry 16% nitro i na nim był docierany, więc chyba nic nie będe zmieniał. Tylko teraz 16% czy 20%. Różnica http://www.ofna.pl/shop/index.php?cat_id=50 w cenie to jak widać 9zł. Które brać? Czy po zmanie procentów niezbędna jest jakaś regulacja? Czy na 16% model nie będzie się grzał w lecie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 9:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
tak regulacja jest niezbedna, a model jak dobrze wyregulujesz, dasz odp. swiece do panujacej temp to nie bedzie sie grzac.

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 10:38 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 1:17 pm
Posty: 729
Lokalizacja: Białystok
Jeżeli dam 20% nitro, to co muszę zrobić w kwestii regulacji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 11:23 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
Na pewno bedziesz musiał odrobine wzbogacić mieszankę paliwa czyli odkręcić na początek HSN o 1/8 obrotu...

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 11:37 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 1:17 pm
Posty: 729
Lokalizacja: Białystok
Czyli mało co musze regulować :) . Mój REVO ma tak bogatą mieszankę, że jak chwilkę postoi w miejscu to zostawia plamę oleju.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 1:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
KubiB napisał(a):
Czyli mało co musze regulować :) . Mój REVO ma tak bogatą mieszankę, że jak chwilkę postoi w miejscu to zostawia plamę oleju.


to nie zal Ci paliwa? :D

( jak by az tak plul paliwem to by kiepsko jezdzil, szybko jezdzi? podobnie jak inne ma moc? )

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 1:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 3:47 pm
Posty: 756
Lokalizacja: Wrocław
Piotrus powiedz mi jak to jest, ze jak tylko wrocisz ze szkolki to siadasz do kompa i piszesz posty w kazdym temacie w ktorym jeszcze nie wzioles udzialu?? Pozatym ze nic nie wnosisz do tematu, to czesto piszesz glupoty.

Z rury ma sie lac, i to bynajmniej nie jest paliwo, a olej ktory sie nie spala w komorze sinika, a wylewa sie wydechem. Ale to trzeba pomyslec, zeby wpasc na takie cos.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 2:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Jakub Mazur napisał(a):
Piotrus powiedz mi jak to jest, ze jak tylko wrocisz ze szkolki to siadasz do kompa i piszesz posty w kazdym temacie w ktorym jeszcze nie wzioles udzialu?? Pozatym ze nic nie wnosisz do tematu, to czesto piszesz glupoty.


a no widzisz tak bywa.. udaje mi sie znalesc tez czas na forum :lol: :lol:

Do tematu nic nie wnosze ale pytalem bo JA bylem ciekawy i chyba po to jest forum aby sie dowiedziec prawda?

No tak, nie paliwo tylko olej - pomylka ( spala sie owszem...masz racje ;p )

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 5:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Piotrek-krk napisał(a):
a no widzisz tak bywa.. udaje mi sie znalesc tez czas na forum :lol: :lol:
To szkoda, że nie masz czasu, żeby się nieco zastanowić nad swoimi wypowiedziami tylko takie brednie i totalne bzdety wypisujesz na forum by tylko pisać.

Piotrek-krk napisał(a):
Do tematu nic nie wnosze ale pytalem bo JA bylem ciekawy i chyba po to jest forum aby sie dowiedziec prawda?

Prawda ale są też pewne zasady, których jak widać nie uznajesz. Nie nauczyło Cię to jak dostałeś bana i degradację? Możemy to w każej chwili powtórzyć.[/quote]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 5:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 1:17 pm
Posty: 729
Lokalizacja: Białystok
Czy TORNADO i RUNNER TIME różnią się czymś. Czy będe musiał coś regulować jak przejdę na drugie? Tylko teraz proszę jasną odpowiedz 16% czy 20%? Przypominam, że to bańka 5l więc starczy do wiosny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 5:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 3:47 pm
Posty: 756
Lokalizacja: Wrocław
Wez sobie wiecej nitro bedziesz mial nizsze temperatury. Nie tylko bedziesz musial regulowac na nowo ( bo regulacja nie tylko zalezy od paliwa, ale od temperatury otoczenia, wilgotnosci powietrza ) bedziesz musial zrobic docieranie na nowo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 5:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
KubiB napisał(a):
Czy TORNADO i RUNNER TIME różnią się czymś. Czy będe musiał coś regulować jak przejdę na drugie? Tylko teraz proszę jasną odpowiedz 16% czy 20%? Przypominam, że to bańka 5l więc starczy do wiosny.

Tal różnią się ;) Tornado ma w składzie wyciąg z kupy renifera dzięki czemu mniej gryzie w oczy i ładniej pachnie :lol:

Wyjeździłeś już trochę tym revo i powinieneś mieć jakieś pojęcie ;) moim zdaniem 16% spokojnie wystarczy, jeśli weźmiesz tornado najprawdopodobniej nie bedziesz musiał regulować. Decyzja należy do Ciebie :wink:

Pozdrawiam

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 5:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 1:17 pm
Posty: 729
Lokalizacja: Białystok
Jakub Mazur napisał(a):
Wez sobie wiecej nitro bedziesz mial nizsze temperatury. Nie tylko bedziesz musial regulowac na nowo ( bo regulacja nie tylko zalezy od paliwa, ale od temperatury otoczenia, wilgotnosci powietrza ) bedziesz musial zrobic docieranie na nowo.
Tam od razu docieranie. Poprostu spokojniesza jazda przez 2 pierwsze baczki. Ja zrobie tak: kupie TORNADO 20%, pojeżdże ostrożnie przez 2 baczki i w między czasie doreguluje. Dobry pomysł?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 5:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 3:47 pm
Posty: 756
Lokalizacja: Wrocław
Takie sa zalecenia miszczow :) to nie moj pomysl. Oczywscie nie musisz zaczynac procedury od pierwszego baku ale np od 3.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 6:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
Ale żeś Kuba walnął gafe - im więcej Nitro w paliwie tym bardziej on sie grzeję dlatego mieszanke musimy wzbogacić. Haha

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:24 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL