Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:45 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:45 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
 Tytuł: Silnik 27T
PostNapisane: N lut 12, 2006 10:29 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 09, 2005 7:41 pm
Posty: 319
Lokalizacja: Katowice
Witam otóz pilnie potrzebuje silnik 27T na panewkach i z tej wyzszej półki nie mówie to o zadnych mabuchi 540 :P potrzebuje go do tarnowa na zawody:D :D (czyli juz tylko tydzien) szukam czegos do 100zł wiec raczej uzywane ale zeby mi jeszcze troche słuzył :P Pozdrawiam

_________________
Team Xray
T4 2014' oraz LRP SHARK

gawron89@o2.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 10:30 am 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
27T to do DTM Standard?

I dobrze że jedziesz do Tarnowa, ja też jadę, ale do DTM 540 ;)

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 10:39 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 5:26 pm
Posty: 811
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński - Gołysz
Nie do 2wd :wink:

_________________
"Przypomniałem sobie, czym jest R/C..."
14 października 2009.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 10:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 09, 2005 7:41 pm
Posty: 319
Lokalizacja: Katowice
pichus napisał(a):
27T to do DTM Standard?

I dobrze że jedziesz do Tarnowa, ja też jadę, ale do DTM 540 ;)


niestety nie w DTM.. chciałbym miec model do DTMu ale narazie jakos nie mam funduszy.. :P a silnik potrzebuje tak jak powiedział Stasiu do ET-10 2wd :] Pozdrawiam

_________________
Team Xray
T4 2014' oraz LRP SHARK

gawron89@o2.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 10:51 am 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
http://www.rojna.pl/index.php?d=produkt&id=546 << Monster Trinity 27T, do DTM'u. To jak to jest? ;)

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 11:02 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 09, 2005 7:41 pm
Posty: 319
Lokalizacja: Katowice
no bo na rok 2006 zmienili przepisy w mojej klasie.. dotychczas było ET-10 2wds - stock i ET-10 2wd - open a teraz jest tylko stock i trzeba jedzic na silnikach standartowych.. no to bierze sie najlepsze silniki stock 27T czyli z DTm standart :) Pozdrówka ;]

_________________
Team Xray
T4 2014' oraz LRP SHARK

gawron89@o2.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:45 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL