Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:45 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:45 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
 Tytuł: SILNIK 27 zwoji
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 4:33 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 24, 2004 9:47 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków
kupie pilnie silnik na zawody, jakis dobry.

Mateusz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 4:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 6:52 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa
Może niejest to silnik najlepszej klasy ale na zawody się nadaje. Mam do sprzedania Mabushi 540RS 27zwoi. Kręci 17,500tyś obr/min. Był mało używany. Chcę za niego 25zł. Jak za taki silnik nie jest to dużo.

_________________
Było: Bycmo, TT-01, CC-01, Xray T1 Evo2.
GG: 8098788


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 8:43 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Kolego Custom.
Popatrz do wyników zawodów. Wtedy nie będziesz się dziwił jak Mateusz nie skorzysta z Twojej oferty.

_________________
Too Fast Team
X-ray Team PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 11:17 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 24, 2004 9:47 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków
szukam czegos dobrego do dtm standart na zawody w tarnowie, bo nie zdaze nic zamowic, chcialbym pojechac w tej klasie tylko na tych zawodach.

Mateusz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2006 11:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 22, 2003 9:51 pm
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
Czesc Mateusz.
Moge Ci zaproponowac silnik Orion Core Stock RS 130zl. Wiem, ze cena niezbyt moze atrakcyjna jesli potrzebujesz silnik tylko na jedne zawody ale przynajmniej jest nowy i podobno calkiem dobrze kreci.
Ciesze sie ze znowu sie spotkamy na zawodach. Czemu nie chcesz jezdzic w open?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 12:06 am 
Offline

Dołączył(a): N paź 24, 2004 9:47 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków
sorki ale te silniki są takie sobie, jezdzilem jedne zawody na takim.
chciale sobie spokojnie pojechac w standarcie tak na luzno, jakbys mial cos innego na oku to daj znac.

Mateusz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 1:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 17, 2004 2:24 pm
Posty: 333
Lokalizacja: Lubsko
Mateusz Baś... napisał(a):
sorki ale te silniki są takie sobie, jezdzilem jedne zawody na takim.
chciale sobie spokojnie pojechac w standarcie tak na luzno, jakbys mial cos innego na oku to daj znac.

Mateusz


witam,

silnik TAEM ORIONA HAVOK 15 t

_________________
Kiedyś......MODELE NA TWOJĄ KIESZEŃ...
Dzisiaj.......MODELE NA TWOJĄ KIESZEŃ....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 6:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 9:27 pm
Posty: 696
Lokalizacja: Nowy Sącz
Madickie napisał(a):
Mateusz Baś... napisał(a):
sorki ale te silniki są takie sobie, jezdzilem jedne zawody na takim.
chciale sobie spokojnie pojechac w standarcie tak na luzno, jakbys mial cos innego na oku to daj znac.

Mateusz


witam,

silnik TAEM ORIONA HAVOK 15 t


koles, ty chcesz jechac na 15T w DTM ST ??

w DTM st jezdzimy na silnikach 27T STOCK :lol:

Nawet w temacie jest napisane, że tylko 27T jest zainteresowanym - Mariusz

_________________
gg: 1145097
kom: 512086320

pozdrawiam, RAFAŁ PAJOR


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2006 9:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 19, 2005 8:28 pm
Posty: 160
Lokalizacja: ok. Wodzisławia Śl
a moze taki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85939974

_________________
Nie ważne kto czym jeździ, ważne jak jeździ.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:45 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL