O ile pamiętam to był taki temat.
Off-road modele spalinowe.
Samemu mnie to zastanawiało (ceny podobne) i wszystko. z tym ze ofna daje mocniejszy silnik i wiekszy zbiornik paliwa, jednoczesnie za duzy. a Mt2 mozesz startowac w hpi chellange.
Inni obstawili na Ofne a ja w sumie nie wiem, bo w zyciu nie widzialem buggy vs MT 2.
Poogladaj sobie filmiki o modelach
www.hpi.pl i
http://www.ofna.com/
Ja bym miał spory dylemat. Bo dziwnie troche baggus za taka cene ok. 1200 zł a MT2 to fajna zabawka w skali 1:10.
Jednoczesnie kupujac MT 2 pownienes dostac plyte rc cars. jesli jej nie dostaniesz to sobie dokup. Masz sfilmowane i wytlumaczone (po angielsku. JA 90% zrozumialem) docieranie jak i pelna regulacja silnika b. duzy plus dla hpi, zwlaszcza jak mieszkasz w miejscu gdzie nie jestes otoczony doświadczonymi modelarzami.